Haluisko kukaan..?

Olen 13 vuotias likka,ja tunnen olevani Bi.
Tiedän että ei vielä tässä iässä voi tietää mikä isompana tulee,mutta nyt katselen aina tyttöjä ja naisia joskus "sillai".
Aina on haluttanut ajatus peuhata jonkun tytön/naisen kanssa,mutta se ei taida koskaan onnistua...Onko täällä saman ikäistä Bi-seuraa?
Mailaa jos olet kiinnostunut: [email protected]
91591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

heti tuo pelleily!!!

Löydät aikanaan kivan poikakaverin kunhan nyt unohdat tuollaiset SAIRAAT KUVITELMAT.

Äänestä
  • mikä luulet olevas ketään ojentaan tällä palstalla, jos ei miellytä niin pysy poissa

    Äänestä

  • kulkija kirjoitti:

    mikä luulet olevas ketään ojentaan tällä palstalla, jos ei miellytä niin pysy poissa

    13 v ei tarvitse vielä pyöriä pehkuissa kenekään kanssa, ei naisten eikä miesten.Asiat selviää sinulle kyllä aikanaan.
    tyttö hyvä, kun olet noin rohkeasti ilmoittanut yhteystietosi.. varo nettihyväksikäyttäjiä!

    Äänestä

ihmettelen 13 v tytön sanaa "koskaan"..
ehdit hyvin peuhtaroida vaikka 23 vuotiaanakin!
Onko nuori niin höpsö, että jos ei ole 13 v kokenut kaikkea.. tuntuu kuin ei "koskaan" ?

Itse olen aloittanyt ylipäätään seksikokeilut vasta n. 5 vuotta myöhemmin kuin sinä.ja silti minusta ei tunnu, että tein sen liian myöhään. Hyvin olen ehtinyt.

Äänestä
  • olen se likka joka ton "haluisko kukaan"
    kirjotti...kyl mä itse tajuan nyt et toi oli tyhmää,mut oli joku "mielenhäiriö" =)
    menossa!
    Et älkää enää saarnatko..

    Äänestä

sä kerkeet miettii vielä kaikkee kohti aikuistumista.mä olin just kans 13 kun aloin kattella niin poikii kuin tyttöjä.ei mun mielestä siinä mitään pahaa ole.

Äänestä

...et kuinkas monta vastausta oot saanu?!
et varmaan yhtään!

Äänestä
  • oon saanu ihan 3 vastausta...et revi siitä!

    Äänestä

  • mä kirjoitti:

    oon saanu ihan 3 vastausta...et revi siitä!

    selvä, jos oot kerran saanu 3 vastausta..
    ..epäilen kuitenki..
    no, mut omapahan on asias.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


*nuori tyttö* kirjoitti:

Olen 13 vuotias likka,ja tunnen olevani Bi.
Tiedän että ei vielä tässä iässä voi tietää mikä isompana tulee,mutta nyt katselen aina tyttöjä ja naisia joskus "sillai".
Aina on haluttanut ajatus peuhata jonkun tytön/naisen kanssa,mutta se ei taida koskaan onnistua...Onko täällä saman ikäistä Bi-seuraa?
Mailaa jos olet kiinnostunut: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu