Kellään tietoa miksi räätykänmäessä tänään pari poliisipartiota kilpien ja luotiliivien kanssa pyörinyt hänninkujalla?
Räätykänmäki
10
918
Vastaukset
- Anonyymi
no se hullu nä........ siel !
- Anonyymi
Mikä hullu nä? Yksityisasuntoon mielestäni rynnäkkö tehtiin, mutta olisi kiva tietää mistä syystä
- Anonyymi
Räätsikässä sattuu sekä tapahtuu, sakka asuu siellä.
- Anonyymi
Ai Hänninkujalla? Siellähän on omakotitaloja! Asuuko kaupungin sakka niissä? Mistä tiedät vai oliko tarkoitus vain mustamaalata ihmisiä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai Hänninkujalla? Siellähän on omakotitaloja! Asuuko kaupungin sakka niissä? Mistä tiedät vai oliko tarkoitus vain mustamaalata ihmisiä?
Höpö höpö Hänninkujalla ei ole omakotitaloja
- Anonyymi
Voisiko liittyä? https://www.aamuposti.fi/paikalliset/6455820
- Anonyymi
Tuskin kun ketju aloitettu 19.12.23
- Anonyymi
Ei liity.
- Anonyymi
kai siellä joku huumehemmo on taas aseilla uhonnu ehkä, ei mitää faktaa ole
- Anonyymi
Riihimäellä on niin turvallista asua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4095989- 815333
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484364- 523931
- 523729
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1653429Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1083199Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky533173- 432279
- 492205