Niina ja Pekka osa 2

Anonyymi-ap

Aikaisemmin kirjoitin kohtaamisesta taloyhtiön saunassa naapurin Pekan kanssa. Tämäkin tapahtuma sijoittuu tuonne vajaan parinkymmenen vuoden taakse. Jolloin olin 23-vuotias ja Pekka reilu 50-vuotias. Tuon saunareissun jälkeen olimme rappukäytävässä muutamia kertoja nähneet mutta pitkiä katseita ja hymyjä enempää ei ole juteltu.

Kunnes yhtenä päivänä ennen joulua sain postissa paketin. Ihmettelin asiaa vähän kun en ainakaan muistanut mitään tilanteeni. Avasin paketin ja siellä oli seksikkäät punaiset alusvaatteet sekä myöskin hyvinkin seksikäs tonttunekko. Kuoressa oli myös lyhyt kirje, jossa oli kutsu "pikkujouluihin" Pekan asunnolle lauantaina illalla. Kokeilin alusvaatteita ja kieltämättä tunsin itseni seksikkääksi niissä. Lauantain suhteen en tiennyt mitä tekisin. Toisaalta houkutteli Pekan kutsu mutta toisaalta taas en tiedä olisiko se hyvä idea.

Lauantaina päätin kuitenkin mennä Pekan luo. Ajatus kiehtoi jollain tavalla ja poikaystävälläkin oli joku joukkueen saunailta. Pukeuduin uusiin alusvaatteisiin ja laitoin tonttumekon päälleni. Otin jääkaapista vähän lonkeroa ja lasillisen viiniä, että suurin jännitys lähtisi. Sitten kuitenkin ulkovaatteet päälle ja kävelin alakertaan Pekan ovelle. Pekka toivotti minut tervetulleeksi. Asunnossa soi musiikki ja siellä oli ruokaa tarjolla. Joten syötiin ja siinä samassa vähän juotiin. Pekka kysyi voisiko ottaa minusta muutaman kuvan, vähän epäröin mutta lopulta suostuin kun tulisi vain hänelle ne kuvat. Poseerasin kuvassa mekko päällä ja muutamissa pelkissä alusvaatteissa. Kuvaamisen lomassa Pekka riisui rintaliivini ja hyväili rintojani. Tuon miehen kosketus rinnoilla tuntui todella hyvältä ja huokailin mielihyvästä. Pekka halusi ottaa vielä pari kuvaa minusta rinnat paljaana.

Tämän jälkeen hän jatkoi hyväilyäni ja tuntui käyvän myös todella kuumana. Avasin Pekan housut ja runkkasin kevyesti häntä ja hyväilin palleja ja jalkoväliä. Vähän kiusoittelin ja otin välillä suihin ja taas jatkoin hyväilyä. Sitten Pekka siirtyi taas hyväilemään ja nuolemaan rintojani. Samalla hänen kätensä meni märkään jalkoväliini ja hyväili myös sieltä.

Seuraavaksi Pekka käänsi minut kontilleen ja alkoi hitaasti ja hellästi työntyä sisääni. Tunsin kuinka hänen valtava kalunsa työntyi sisääni ja liikkui siellä rauhallisesti edes takaisin. Pikku hiljaa vauhtia kiihdyttäen. Hetken päästä aloin jäykistyä ja tunsin kuinka orgasmi tulee. Melkein saman aikaisesti Pekka laukesi sisääni.

Jäin makaamaan rentona ja tyydytettynä sängylle. Pikku hiljaa puin vaatteeni päälle ja menin nopeasti rappukäytävän kautta takaisin omalle asunnolle suihkuun. Käytävällä mennessäni vastaan tuli joku toinen talon naapurin mies. En tuntenut häntä entuudestaan, ehkä oltiin joskus pihalla nähty. Miehen katse jäi kuitenkin aavistuksen paljastaviin vaatteisiini kiinni ja totesi, että on tainnut tonttutyttö saada lahjoja ja jotain muutakin tänään ja nauroi perään.

Niina 42

0

5128

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

        Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
        Mikkeli
        94
        2543
      2. Mitä jos saisit selville

        että kaivattusi tekee susta pilaa?
        Ikävä
        188
        907
      3. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

        näit kaivattusi ekaa kertaa?
        Ikävä
        53
        733
      4. Sofia teki aika pahat oharit

        Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
        Kotimaiset julkkisjuorut
        119
        662
      5. Mikä on toinen nimesi?

        Tiedätkö naisen?
        Ikävä
        49
        562
      6. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

        Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
        Ikävä
        52
        484
      7. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

        Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
        Kuhmo
        12
        481
      8. Mies, toivotko että kaivatullasi

        olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
        Ikävä
        48
        477
      9. Mitä nainen tekisit J-miehen kanssa?

        Jos saisit juoksemalla kiinni?
        Ikävä
        55
        445
      10. Auto katolleen Huhtalantiellä

        Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit
        Lapua
        11
        440
      Aihe