Olin noin 16 kun huomasin taloyhtiöömme muuttaneen nuorehkon pariskunnan noin 30 vuotiaita (mies ja nainen) asuivat samassa rapussa meidän (minun 16v poika ja äitini ja siskoni ) kanssa.
Heillä iltaisista äänistä päätellen oli lapsen teko useampana iltana meneillään.
Minulla paha tapa mennä kerrostalomme pyykkituvalle missä kuivaushuone haistelemaan ja runkkailemaan milloin pikkuhousuille kuin rintaliiveillekin. Pyyhkäsin isoimmat satsit pois ja ripustin takaisin roikkumaan.
Tuon pariskunnan muutettua taloon oli pyykkituvan alusvaatteet selvästi parantuneet seksikkäämpään suuntaan ja taisin silloin jopa varastaa yhdet stringit ja runkkailla niille useamman kerran kun piiloitin ne häkkivaraston katon sisään. Häkkivarastossa yleensä myös katselin samalla naapureita ikkunasta kun runkkailin pikkuhousihin ison satsin.
Haistelemassa
Anonyymi-ap
0
2534
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1097197
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h965225Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163486Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333392Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352524Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961491Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411451Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311346- 481114