Onko kellään kokemusta että kestääkö Volvo V70 2.5 t5 1997 vakio kytkin virittelyä. Tarkoitus olis istuttaa t19 vakio turbon tilalle ja isompaa välijäähyä. Ja tarviiko suuttimia isontaa tuon t19 turbon kanssa.
Volvo mk1 2.5 t5
Anonyymi-ap
3
462
Vastaukset
- Anonyymi
vakio kytkin kestää ihan hyvin noin maltilliset viritykset,myös polttoaine suuttimet riittää.
- Anonyymi
Volvo v70 mk1 t5 ovat kaikki 2.3 litrasella koneella niissä ei ole 2.5 koneita lainkaan
- Anonyymi
Ilmeisesti kaikki keskustelu, mikä on löydettävissä googlella internetistä noista 1997 vuosimallin 2.5 litraisista, on siis mielikuvituksen tuotetta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273445Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122599Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1172562Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1112211Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761703Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481604Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261546Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001305- 1371267
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151156