Salomonin hiihtomonista irtoaa pohjat!!!

Anonyymi-ap

Minulla on jo kaksista Salomoninmonoista irronnut pohjat hiihtäessä.,suksi ja suksessa kiinni oleva pohja ovat karanneet metsään ja suksen perässä joutunut kahlaamaan hangessa,onneksi pohja ei ole irronnut vauhdikaassa laskussa,siinähän olisi voinut käydä vaikka miten pahasti.Kävi Intersportissa näyttämässä monoa,eivät ottaneet muuta kantaa,totesivat vain,että eipä noilla ole paljon hiihdetty.Vein monot suutarille joka liimas pohjat kiinni,mtta ne irtosivat Olisiko kellään hyviä neuvoja millä sais pohjat liimattua niin,että pysyvät

3

356

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minulla myös on useista Salomon monoista ja pohjat irronneet.Valmistus maa Romania.En osta enää Salomon merkkisiä menoja. Olen kantanut sukset monta kertaa rikkoutuneen monon vuoksi.Enkä suosittele .

      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        🍑 ­­­N­y­m­­­f­­­o­­­m­­­a­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#181820858

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi00004

      Hanki jostain näitä 90 luvun malleja. Kestävät ihmeesti, ainakin 50.000 km omilla hiihdetty ja ensisyksynä menevät taas jalkaan.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      315
      3694
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      32
      2038
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      45
      1664
    4. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      92
      1584
    5. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      101
      1344
    6. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      145
      1205
    7. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      81
      1084
    8. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      100
      1080
    9. Ootko A-nainen vielä vihainen?

      Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
      Ikävä
      87
      814
    10. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      61
      787
    Aihe