Onko muilla parisuhteessa kuivia kausia? Meillä on alkanut olleen kolmea viikkoa ilman että harrastetaan seksiä. Sitten kun sekstaillaan nii sitten sais olla panemassa joka päivä.
Kuiva kausi
6
1807
Vastaukset
- Anonyymi
9 vuotta mennyt ilman seksiä näin meillä. M 65v
- Anonyymi
Eihän tollasen kurpan kanssa yök 🤢🤮
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eihän tollasen kurpan kanssa yök 🤢🤮
Rakastan sua.. olet ihana kurppa. Suukko sulle vaikka suusi haisee ja hampaaton oletkin yök..oksettaa 😱😱
- Anonyymi
Pari kuukautta menny heittämällä m56
- Anonyymi
Onhan niitä ainakin omassa parisuhteessa myöskin ja uskoisin niitä olevan joka suhteessa.
Välillä meilläkin menee jokunen viikko, ettei harrasteta seksiä lainkaan ja välillä naidaan kuin elukat, jos tällainen sanonta sallitaan.
Normi meillä on sellainen 2-4 kertaa viikossa seksiä.
Toki kuivina kausina voi olla jotain omaa kivaa. Tai emännästä en tiedä, mutta itse olen joskus masturboinut kuivana kautena.
Eikä meillä ole mitään riitaa ollut, eli nuo kuivat kaudet eivät johdu sellaisesta.
Aina ei ehkä vaan huvita kumppanin kanssa, vaikka mikään ei olisi pielessäkään. Toki ollaan oltu jo vuosia kimpassa, joten ihan normiakin kai, että kertojen väli heittelee noin.
Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841729Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721605Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901389Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701309- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40861Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838