Olen martza ja alkoholisti

Kunnon ryyppyputkea kesttänyt jo 7 vuotta. Alkoi siitä kun vuonna 2016 hajosi voorttin moottori. Korjasin sen ja heti koeajolla hahosi uudelleen, siitä se lähti rkä loppua näy. Kävin kaksi kertaa katkolla elpymässä mutta juhlat jatkuu. Olen martza alkoholisti hyvin menee jeeee.
18268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Niin kauan menee kun oksennat sisuskalut verineen päivineen pellolle ..
Tuskallinen lähtö

Äänestä
  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😍 ­N­­­y­­­m­­­f­­o­­­m­­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18188066T

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Saitpahan taas sadun kerrottua, onneton lapsukainen.

Äänestä
  • Oohh äipän pikkunen kilahti

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Oohh äipän pikkunen kilahti

    Kun kiljupöttö räjähti.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kun kiljupöttö räjähti.

    Voi kankitien tenukeppi

    Äänestä

Kankitien tenukeppi,
Ei seiso enää heppi.
Ei edes thaikku auta,
Seuraavana kutsuu hauta.
Arkussa on sitten kankea,
Olikin se kankitie ankea.
Siihen loppui tenukepin tarina,
Mutta täällä palstalla jatkuu narina.

Äänestä
  • Mitä nariset spuge hähähää

    Äänestä

Autohuolto Siroauto toimii Kankitiellä. Monipuolinen korjaamo.

Äänestä
  • Kiinnostaa yhtä paljon kuin kilo caccaa

    Äänestä

Olen Pulle ja puliukko, Käyn töissä mutta kukaan nainen ei minua voi sietää.

Äänestä

Iso askel alkoholismista paranemisen tiellä on myöntää, että vastuu pulloon tarttumisesta on aina alkoholistilla itsellään. Se ei riipu perhetaustoista eikä toisten ihmisten tekemisistä.

Äänestä
  • Me aloitimme jnyt uudenvuoden vastaanoton. On Alkon juomia ja oma tekeemääkin aika reippaasti, epäilen että lipsahtaa kivasti lipiaisin sakka, jos kiinnostaa rento ja reilu meininki niin tule Vaajakoskella.. alan miehet ja naiset tietää tarkemman osoitteen

    Äänestä

Näin ei olisi käynyt ,jos sinulla olisi ollut kestävä Toyota. Fordien ongelmat ovat syösseet ihmisiä alkoholismiin ympäri maailmaa.Yhdysvalloissa oli heille oma Betty Ford klinikkakin.

Äänestä
  • Vain unelmissas onneton

    Äänestä

Alkoholi on niin ihmeellinen asia, että kyllä sen käytöstä pitää joka käänteessä ja paikassa kertoa muille.

Äänestä
  • Ehdottomasti.

    Äänestä

Alkoholi on yksi parhaista viemärinaukaisuaineista. Puoli litraa illalla vesilukkoon yöksi,
niin kyllä lähtee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kunnon ryyppyputkea kesttänyt jo 7 vuotta. Alkoi siitä kun vuonna 2016 hajosi voorttin moottori. Korjasin sen ja heti koeajolla hahosi uudelleen, siitä se lähti rkä loppua näy. Kävin kaksi kertaa katkolla elpymässä mutta juhlat jatkuu. Olen martza alkoholisti hyvin menee jeeee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu