Veljeni kävi

Klo. 04:44 kävi veljeni huoneessani. Nukuin ja heräsin siihen siihen muta en viitsinyt avata silmiä.
Kävi vaan ja lähti. Sen jälkeen oisin sängystä ja kävin vessassa. Tarkistin että ikkuna oli kiinni kun joskus yöksi jätän sen raolleen, mistä lie veljeni tullut, katossa oleva ilmastointi venttiilin on näin pakkasilla melkein kiinni.
Noo veljeni on sellainen että se tulee mistä vaan, osaa kyllä seinien läpi kun tulla tarvittaessa tai avaimen reiästä vaikka. Kävi kumminkin.
11226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jep jep otteita skitsofreenikon päiväkirjasta

Äänestä

Nyt on sellainen täysikuu juuri alenemassa. Meilläkin käväisi Matti Nykänen toivottamassa uusia vuosia aamuyöllä. Ei kauaa viipynyt, kun Pulli odotteli kuulemma katolla.

Äänestä
  • Tuokin vain oman mielikuvituksesi tuotosta skitso

    Äänestä

Et huomannut tuliko hän sinun reiästä ? Oliko edes käynyt siellä ?

Äänestä
  • Sun äitis

    Äänestä

Kiva kun kävi, kävis useamminkin silloin kun olen selvinpäin.

Äänestä
  • Oota mut elä pitkästy

    Äänestä

Oon aloittaja, tuo on totta että kuollut veljeni kävi huoneessani yöllä kun nukuin.
Tunsin sellainen viileän ilmavirran kasvoilla ja heräsin siihen ja heti tajusin että veljeni kävi nyt.
Viime kerralla kävi isä, siitä on aikaa, silloin heräsin tupakan hajuun, isä oli kova polttamaan röökiä, silloinkin tajusin heti että nyt on isä huoneessa.

Äänestä
  • Joku pitää tätä juttua huuhaana mutta tämä on nii-in totta!
    Jos itse kokisitte niin ette epäilisi.
    Olen nähnyt ufonkin hyvin läheltä..sen jutun voisin kertoa seuraavaksi.
    Jää odottamaan..illalla kerron tämän hiuksia nostattava ufo-tarinan tai niitä on kaksikin. Toinen varsinkin on tosi kuumottava juttu.

    Äänestä

Suattaahan nuo käyvännii. Miun luonan on käännä jatkosovan aekane viäpel usseita kertoja. Se ampu yhen oman katteenin ja mie näin sen. Se käyp pyytelemässä jotten kertos kellenkää. Enkä kerrokkaa sen tarkemmin. Mänin naemisii sen viäpelin tytön kanssa ja kun se kuol, niin perin melekosen ommaisuuven. Piän turpan kii.

Äänestä

Mynkhausenit ja Kuikkakoposet laskettelevat nyt oikein täyveltä laijalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Klo. 04:44 kävi veljeni huoneessani. Nukuin ja heräsin siihen siihen muta en viitsinyt avata silmiä.
Kävi vaan ja lähti. Sen jälkeen oisin sängystä ja kävin vessassa. Tarkistin että ikkuna oli kiinni kun joskus yöksi jätän sen raolleen, mistä lie veljeni tullut, katossa oleva ilmastointi venttiilin on näin pakkasilla melkein kiinni.
Noo veljeni on sellainen että se tulee mistä vaan, osaa kyllä seinien läpi kun tulla tarvittaessa tai avaimen reiästä vaikka. Kävi kumminkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu