Rikollisnero Markus Pönkä on ollut ylivoimainen älyllisissä mittelöissä poliise kanssa ja poliisit ovat joutuneet keksimään tekaistuja syytteitä saadakseen yli 190 äo:n omaavan Pönkän telkkien taakse.
Rikollisnero Markus Pönkä
11
348
Vastaukset
- Anonyymi
Jaa, mutta eikö joku päässyt hengestään Virossa Markus Pönkän myötävaikutuksella, muutama vuosi sitten.
- Anonyymi
Jos hän nyt on niin älykäs, niin miksi hän on järjestänyt itsensä vankilaan?
Taitaa olla keskinkertaista tyhmempi niin kuin rikolliset keskimäärin. - Anonyymi
Tuon pöljän äo on pienempi kuin kengännumeronsa.
- Anonyymi
Eipä siihen paljon älykkyyttä tarvita että kirjoittaa oikeuskanslerille vankilan rikkoutuneesta kaukosäätimestä.
Äänekäs on tämä heppu, älykäs ei tarkoita itsekäs- Anonyymi
Oman edun tiedostaja on usein myös huutaja.
- Anonyymi
Markus Rönkkä on syytön kaikkeen ja sillä sipuli
- Anonyymi
Jos olisi nainen niin ei olisi tuomittu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos olisi nainen niin ei olisi tuomittu.
Ai, Ai, veitikkaa, et saa lankoja sotkea.
Sur,rur rukki, tarhassa suuri pukki
- Anonyymi
Isi oli Seinäjoen kauppaopiston rehtori.
Olisko geenit periytyneet - Anonyymi
Vai 190 :D:D:D
Jo naamsta näkee että älykkyys tasoa kengännumero :) - Anonyymi
Jos on fixu ja älykäs niin ei joudu vankilaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522055
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3271260Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.901127- 121970
- 35918
- 67899
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31859Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta21785Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59777Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?45723