herkkua on täällä monenlaista...

herkkua talvella, mutta kallista https://aijaa.com/gWvqGB, chiang main marjaa...
By NumBall HHN 63v.
2123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En nähnyt kuvaa kalliista marjoista, vain mansikoista kuva.

Äänestä
  • Köyhästä kaikki tuntuu kalliilta. Hankasalmessä sitten saat litran 4 eurolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

herkkua talvella, mutta kallista https://aijaa.com/gWvqGB, chiang main marjaa...
By NumBall HHN 63v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu