Millaisia kokemuksia kyseisestä muutto firmasta? Siivous firma myös samaan aikaan
Vastaukset 28
- Anonyymi
Hoitivat muuttoni ripeästi! :) ei valittamista
- Anonyymi
Tosi positiivinen kokemus Muutto- ja siivouspalvelu Reipaksesta! Hoitivat muuttoni hienosti ja sain heiltä myös loppusiivouksen edulliseen hintaan. Suosittelen!!
- Anonyymi
Olen aivan samma mieltä edellisten kanssa. Vastasi nopeasti kyselyyn, tuli kun oli sovittu, hoitivat kaiken ammattitaitoisesti, nopeasti ja ystävällisesti. Firma todella vastaa nimeään. Kiitos ja suosittelen!
- Anonyymi
Suosittelen vahvasti! Tosi täsmällisiä, mukavia ka ammattimaisia!
- Anonyymi
Tosi positiivinen kokemus itsellän, aivan huikeita! Todella ammattitaitoisia ja itse aloitteisia!
- Anonyymi
Halvin muutto elämässäni!!
- Anonyymi
Menikö kaikki hyvin ?
- Anonyymi
Mullekin irrottivat tiskikoneen ja hoitivat tulppauksen. Pelkästään siitä olisi muualla saanut maksaa puolet muuton hinnasta, mutta he tekivät sen veloituksetta!
- Anonyymi
Edullisin siivousfirma! Hoitivat niinkuin lupasivat
- Anonyymi
Hyvä firma ! Kaikki meni niinkuin piti.
- Anonyymi
Muutin 24.5. Muutto- ja siivouspalvelu Reipas Oy hoiti homman nappiin
ja edullisestikin. Voin suositella - Anonyymi
loistava palvelu! Opiskelijana arvostan erityisesti sitä, että muutto sujui edullisesti mutta silti erittäin sujuvasti. Muuttotiimi oli tehokas ja huolellinen, ja kaikki tavarat siirtyivät turvallisesti.
Kaikki hoitui mutkattomasti ja edullisesti. Suosittelen lämpimästi! - Anonyymi
Tän firman tyypeillä on ihan omat tieliikennelait.
- Anonyymi
Hyvä kokemus, asialliset muuttomiehet ja muuttotyö suoritettu alle 3 tunnissa!
- Anonyymi
Meillä on ollut tämä firma käytössä jo kolmesti, ja aina on muutto sujunut hyvällä asenteella ja energialla
- Anonyymi
Google ei antanut jättää arvostelua, joten laitan kehut tänne!
Niin ihanat siivoojat, ja koti hohtaa puhtautta.
Ikkunat ovat niin kirkkaat, että tekisi mieli tarkistaa, onko niissä edes lasia! 😍 - Anonyymi
10/10
- Anonyymi
Tosi hyvä kokemus! Tätä yritystä valitsen jatkossakin :) Lämpimät suosittelut kaikille harkitseville.
- Anonyymi
Ollaan nyt käytetty 2 v heidän siivouspalveluita ja tyytyväisiä ollaan.
- Anonyymi
Haluan antaa ison suosituksen Muutto- ja siivouspalvelu Reippaalle! Tilasin heiltä muuton ja loppusiivouksen, ja kaikki meni tosi hienosti. Homma hoitui ajallaan, yhteydenpito oli nopeaa ja koko porukka oli tosi asiallista ja mukavaa.
- Anonyymi
Iha super ystävällisia ja avuliaita. Muutto ja siivous tuli tilattua heidän kautta ja tyytyväisiä ollaan!
- Anonyymi
Komeat ja vahvat muuttomiehet! :D
- Anonyymi00035
Heittämällä Järvenpään paras muuttofirma! Muutto- ja siivouspalvelu Reipas ISO KIITOS
- Anonyymi00036
Muutto meni täysin ongelmitta, ja koko kokemus oli todella positiivinen. Muuttomiehet olivat äärimmäisen tehokkaita ja huolellisia, ja kaikki tavarat saatiin ehjänä perille nopeasti. Aikataulut pitivät täydellisesti, eikä mitään jäänyt roikkumaan. Erityisesti pidin siitä, kuinka hyvin he ottivat huomioon kaikki toiveeni ja tarpeeni muuton aikana. Hinta-laatusuhde oli erinomaisen hyvä, ja jokainen vaihe oli sujuva. Jos haluat muuton ilman stressiä ja huolta, voin lämpimästi suositella tätä firmaa!
- Anonyymi00037
Todella hyvä muuttofirma ja ammattitaitoinen palvelu! He auttoivat myös lamppujen irrotuksessa ja asennuksessa sekä irrottivat pesukoneen ja astianpesukoneen huolellisesti. Lisäksi he tulppasivat liitännät asianmukaisesti muuton jälkeen. Kaikki hoidettiin nopeasti, siististi ja ystävällisellä asenteella. Voin lämpimästi suositella!
- Anonyymi00038
EI VOI KUN SUOSITELLA!!!!
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.993141Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt492551Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.501351Mitä tuot pöytään parisuhteessa?
Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä3351150- 411091
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,154921Paikallinen autokorjaamo
Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi11901Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?587402 km on nykyään liian pitkä koulumatka
Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk53704- 38675