Haluan

osaan rälläköidä, ja painaa migin nappia jolla syntyy saumaa ja haluun 2000e/kk
t: juuri valmistunut metallimies ammattikoulusta
2385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lapset on terveitä, kun ne leikkii.
Olisit ammattinsa osaava cnc-sorvari, niin voisit mennen tullen pyytää 12-13 egee tunti ihan maaseudullakin.

Äänestä
  • Ei varmana makseta maajusseille, jos ei sitten EU:lta saada niitä rahoja takaisin jonain tukena.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


työtä kirjoitti:

osaan rälläköidä, ja painaa migin nappia jolla syntyy saumaa ja haluun 2000e/kk
t: juuri valmistunut metallimies ammattikoulusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu