Suuryhtiöiden Osinkoja odottamaan

Helmikuulla tietoa alkaa tulla osinkojen kilinää.
4287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kilinää osinkojen tulla alkaa tietoa helmikuulla

Äänestä

Nordealla keskituloihin tyytyvä pärjäisi koko vuoden, jos olisi 50 000 osaketta,

Äänestä
  • "pärjäisi koko vuoden"

    Kovat menot sulla jos puolen miljoonan omaisuudella pärjää ihan koko vuoden.

    Äänestä

Juu - oikeassa olet - kannattaa vain tuhlata mokoma rahasumma samantien, niin ei tarvitse ihmetellä enempää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Helmikuulla tietoa alkaa tulla osinkojen kilinää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu