kuinka leikata??

elikkä kuinka leikata tiedostoa lyhyemmäksi kun sen koko on 932Mib,pitäs saada 800mb??? nero expressillä.. kiitti
3275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Millainen tiedosto on kyseessä?

Jos se on .BIN tai .ISO - tiedosto, niissä on joskus "ylinmääräistä", sitten kun poltat sen levylle, se menee siihen kuitenkin.

Vai onko kyseessä muunlainen tiedosto?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

elikkä kuinka leikata tiedostoa lyhyemmäksi kun sen koko on 932Mib,pitäs saada 800mb??? nero expressillä.. kiitti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu