Jokapäiväistä häirintää!!

Anonyymi-ap

Alkunumeroista 040 923........ Ja 045 775..... Loppu aina eri. Onko ihminen noin sairas, että täytyy soitella jatkuvasti.

3

318

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Laitapa googleen hakuun nuo numerot......on luultavasti puhelinmyyjien numeroita jos jatkuvasti soittelee. Voihan se myös olla niinkin että joku näppäilly väärän numeron kun jollekin yrittää soittaa. Parhaiten kyllä selviää kun kerran vastaa ja jos joku myyjä niin sanoo vaan ei kiitos ja sulkee.
      Minä jätin kerran vastaamatta ja viimein kun jo pommitus vaan jatkui niin soittaja olikin näppäillyt yhden numeron väärin.

    • Tuollsiaset kanttaa melkein suorilta estää.

    • Anonyymi

      Lehtimyyjiä luulisin. Laita suoramarkkinointiesto niin parin kuukauden päästä loppuu soitot. Numero löytyy netistä ja on ilmainen palvelu, pitää vaan muistaa 3 vuoden välein uusia.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      195
      4455
    2. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      74
      4402
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      65
      2365
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      61
      2313
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      58
      2224
    6. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      53
      1856
    7. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      28
      1507
    8. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      110
      1308
    9. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      117
      1298
    10. Missä yleensä törmäät kaivattuusi??

      Tai näet hänet!!
      Ikävä
      60
      1179
    Aihe