Alkunumeroista 040 923........ Ja 045 775..... Loppu aina eri. Onko ihminen noin sairas, että täytyy soitella jatkuvasti.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Laitapa googleen hakuun nuo numerot......on luultavasti puhelinmyyjien numeroita jos jatkuvasti soittelee. Voihan se myös olla niinkin että joku näppäilly väärän numeron kun jollekin yrittää soittaa. Parhaiten kyllä selviää kun kerran vastaa ja jos joku myyjä niin sanoo vaan ei kiitos ja sulkee.
Minä jätin kerran vastaamatta ja viimein kun jo pommitus vaan jatkui niin soittaja olikin näppäillyt yhden numeron väärin. Tuollsiaset kanttaa melkein suorilta estää.
- Anonyymi
Lehtimyyjiä luulisin. Laita suoramarkkinointiesto niin parin kuukauden päästä loppuu soitot. Numero löytyy netistä ja on ilmainen palvelu, pitää vaan muistaa 3 vuoden välein uusia.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1381520- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69936Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi271767- 68733
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56723- 37619
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7581Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33561- 60557