Mistä tiedän rakastanko häntä enää?

Anonyymi-ap

oon pienesti sanottuna hukassa tän yhen jätkänkaa. Ollaa tunnettu jo yli puol vuot ja säädetty sen kokoajan. Meil o vähäniiku long distance tälläne ”kaveruus”, koska eihän me olla saatu aikaseks mitää isompaa meijjä välil tehtyy.

Nyt tän kuukauden aikana oon alkanu jotenki menettää tunteit paljon ja jotenki ei tää kaikki tunnu samalta enää, ollaa lopetettu juttelu ja laitetaa vaa aamun ja iltan hyvien öiden toivotukset.

Tiedetään molemmat et rakastetaan toisiamme ”oikeesti”

Mut nyt itelle on tullu monena päivänä olo, et en haluu tätä enää sen kanssa, ehkä haluisin unohtaa ja lopettaa yhteyden pidon.

Yhtenä päivänä tuntuu, et oon umpirakastunu ja tekisin mitävaan sen eteen.

Toisena päivänä sit tajuun et en todellakaan haluu tällästä ja ällöttää koko ihmine ja haluun vaa poistaa tän.

Ja sit jokune päivä sen jälkee tajuun yhtäkkii kuinka en haluu tätä ihmistä pois mun elämäst, koska se tukee mua paljon ja kuuntelee ja auttaa ja on mua varten aina…. Ja mietin sillon aina kuinka paljon mua sattuu jos se lähtee mun elämäst, koska en selvii ilman sitä ja se on niin rutiinii kirjottaa sille ja jutella. Ja tiedän et ikävöin sitä paljon (oon yrittäny päästää irti ja poistaa sen,mut aina oon palannu takas….)

Mitä teen???? En tiiä, koska ei me enää ees kommunikoida kunnol… oon fr niin hukassa
AUTTAKAAA

1

239

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ka,nata jäät rauhan mul olu samoi ja pelkä paska loppu tulos .

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      112
      5458
    2. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      41
      3595
    3. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      52
      3485
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      93
      3348
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1887
    6. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      34
      1777
    7. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      134
      1667
    8. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      43
      1619
    9. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      152
      1325
    10. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1189
    Aihe