Renkaille kuseminen kovilla pakkasille

Anonyymi-ap

Mitä hyvää, mitä huonoa? Plussat ja miinukset?

4

382

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Se on paha paikka, jos kusisuihku jäätyy pystyyn pippelin ja renkaan välille. Silloin on ikäänkuin jumissa. Liian kovalla nykäisyllä irtoaa ennemmin pippeli, kuin rekan rengas.

    • Anonyymi

      Tarkoitatko varovaista aamuista krapulakusta vai nousuhumalan villiä ympäriinsä ruiskimista?

    • Anonyymi

      Nuorena mulle neuvottiin, että tähtää venttiiliin. KumiUkko työntää hatun kumminkin suuhunsa ilmoja pyörästä tyhjentäesään.
      Plussaa se että venttiilinhattuun osuminen muodostaa muhkean palleron lakin ympärille.
      Miinusta se, että lastiakselin ylöstunkkaaminen kolmenkymmenen asteen pakkasessa on rankkaa hommaa. Näin saan kuitenkin suihkun suunnattua kohdalleen. Että GummiSedän unelma toteutuu.

    • Anonyymi

      Ruikulipaskaa VOLOVOO ohimenen

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      211
      9795
    2. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

      🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
      Maailman menoa
      50
      4587
    3. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

      Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
      Maailman menoa
      130
      4080
    4. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

      Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
      Maailman menoa
      114
      3969
    5. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      210
      3743
    6. Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut

      😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik
      Maailman menoa
      43
      3068
    7. Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle

      ✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL
      Maailman menoa
      17
      1821
    8. Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle

      Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos
      Ikävä
      157
      1623
    9. Mihin rakastuin sinussa?

      Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its
      Ikävä
      98
      1575
    10. Mistä tietää että mies on kiinnostunut?

      Millaisista merkeistä olette huomanneet?
      Ikävä
      115
      1356
    Aihe