Persut jaksaa häiritä

Niin alas rimaa ei voi kaivaa, etteikö persu sen alta kaivautuisi.

Vaalihäirintää: Haaviston mainosta muokattu niin, että siihen on laitettu Halla-ahon numero:
6203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jussi on valmis ottamaan muina "miehinä" ja kylmin ilmein Haaviston äänetkin hyödykseen. Varsin epätoivoisiin virityksiin yrittää kyllä turvautua.

Äänestä
  • Eikös ne jotkut roskalinnutkin muni toisten pesiin.

    Äänestä

Onneksi ei kepulaisella ehdokkaalla ole mitään mahdollisuuksia .

Äänestä

Naurettavia nämä vasemmiston ehdokkaat. Kukahan tommosia Putinin sylityttöjä äänestää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin alas rimaa ei voi kaivaa, etteikö persu sen alta kaivautuisi.

Vaalihäirintää: Haaviston mainosta muokattu niin, että siihen on laitettu Halla-ahon numero:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu