Ketä presidenttiehdokkaista...

laittaisit mieluiten vaalikopissa?

Oma suosikkini on Li, sitä laittaisin mieluusti hellästi kakkoseen.

Muistakaa siis numero 2.
12257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Laittaisin Litä tai Juttaa. Jutta on ihana mutta ei Liikään huono. Juttaa haluaisin Suomalaisittain saunan jälkeen Liitä raas kesällä ulkona kun on sellainen hippityttö. Mutta jos kerran vaalikopissa täytyis homma hoitaa niin Lii. Jutalla ja mulla vois tulla hieman ahdasta.

Äänestä

Noista kukaan ei osaa noita hommia!!!

Äänestä
  • Ei tarvitse osatakaan. Sen kun vaan on laitettavana. Se on suoraa demokratiaa.

    Äänestä

Muistakaa äänestä Jussia numero 5.

Äänestä
  • Miksi ihmeessä?

    Äänestä

  • Ai sinä meinasit laittaa Jussia vaalikopissa? En tiedä antaako hän.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Ai sinä meinasit laittaa Jussia vaalikopissa? En tiedä antaako hän.

    Joo. Onhan se rehtiä tulla ulos kaapista. Mieltymyksensä kullakin. Itse pitäydyn naisissa. Niissä tarjonta juuri ja juuri riittävä. Marinia olisin mieluiten laittanut, mutta Jutta ja Li kelpaa myös. Myös Ohisalo olisi ollut ok.

    Äänestä

Minä ja Pekka samassa kopissa, voi sitä ryskettä.

Äänestä
  • Onko sillä tekarit voih sano että on.

    Äänestä

Numero 5 turvallinen tila natseille

Äänestä
  • Teen rikosilmoituksen väitteestäsi heti aamulla.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

laittaisit mieluiten vaalikopissa?

Oma suosikkini on Li, sitä laittaisin mieluusti hellästi kakkoseen.

Muistakaa siis numero 2.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu