Sony Ericsson 290t

On se kumma kun meikä myy uutta kännyä puoleen hintaan kuitin kanssa ja ei kuulu mitää. Taitaa tää olla ihan persaukisten ilmoittelu paikka
1250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

yksi sananen sinulle numeropässi. www.huuto.net voisi jopa olla oikea foorumi myymällesi luurille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


0504102043 kirjoitti:

On se kumma kun meikä myy uutta kännyä puoleen hintaan kuitin kanssa ja ei kuulu mitää. Taitaa tää olla ihan persaukisten ilmoittelu paikka

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu