WWW.VUOKRAVALINE.FI PESEE KAIKKI 💥💥💥
Vihdoinkin #höyrypesuri jossa paukut riittää! Ammattitason Kärcher SG on kone, jolla peset lattiat, laatat, märkätilat, ikkunat sekä raikastat tekstiilit.
Lisätiedot: https://vuokravaline.fi/karcher-sg4-4-hoyrypesuri/
35€ päivä
KATSO VIDEO! TÄMÄ OIKEASTI TOIMII
VUOKRAVÄLINE
12
903
Vastaukset
- Anonyymi
Vuokraamme:
-Puutarhan pienkoneet
– Juhlatarvikkeet
– Rakennustelineet
Tarjoamamme vuokrakalusto on aina huollettu ja hyvässä kunnossa, joten voit olla varma, että saat käyttöösi turvallisen ja toimivan ajoneuvon tai koneen.
Yrityksen tavoitteena on tarjota monipuolisia ratkaisuja asiakkaiden erilaisiin tarpeisiin:
– Kuljetus- ja muuttopalvelu
– Puutarhatyöt kotitalousvähennyksellä
– Peräkärrypalvelu puutarhajätteille
Tilaamalla työn meiltä säästät aikaa ja rahaa, sillä sinun ei tarvitse itse tehdä isoja hankintoja kaluston suhteen ja aikaa vapautuu muuhun toimintaa - Anonyymi
höyryllä lähtee !
- Anonyymi
Tarjoamamme vuokrakalusto on aina huollettu ja hyvässä kunnossa, joten voit olla varma, että saat käyttöösi turvallisen ja toimivan ajoneuvon tai koneen.
Yrityksen tavoitteena on tarjota monipuolisia ratkaisuja asiakkaiden erilaisiin tarpeisiin: - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tarjoamamme vuokrakalusto on aina huollettu ja hyvässä kunnossa, joten voit olla varma, että saat käyttöösi turvallisen ja toimivan ajoneuvon tai koneen.
Yrityksen tavoitteena on tarjota monipuolisia ratkaisuja asiakkaiden erilaisiin tarpeisiin:kaikkea löytyy !
- Anonyymi
erinomainen laite!
- Anonyymi
kyllä näin on
- Anonyymi
höyryllä puhtaaksi !
- Anonyymi
Missä firma sijaitsee?
- Anonyymi
kärcher on paras
- Anonyymi
nyty on hyvä laite 😁
- Anonyymi
on hyvä tuote
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567815Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675911Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,625400Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515293Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084632Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072343Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41241Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41185Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371036Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko45996