E-epa

Tiedättekö, saako Eestistä ostettua E-epaa 500 mg? Olen menossa heinäkuussa Tallinnan kautta Pärnuun ja ostaisin mieluusti "tukkupakkauksia" kotiin. Olisin kiitollinen vastauksesta.
2504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä löytynyt E-EPAa Eestistä. Joistakin muista maista näkyy jo saavan, esimerkiksi Ruotsista, Norjasta, Englannista, Espanjasta ja Portugalista. Suomessa E-EPAa on nyt kahta vahvuutta, 500 mg ja 650 mg. Kannattaa tutkia kauppojen tarjouksia.

Äänestä
  • on??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äippä kirjoitti:

Tiedättekö, saako Eestistä ostettua E-epaa 500 mg? Olen menossa heinäkuussa Tallinnan kautta Pärnuun ja ostaisin mieluusti "tukkupakkauksia" kotiin. Olisin kiitollinen vastauksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu