Kävin julkisella jalan suonikohjujen laseroinnissa ja vaahtoruiskutuksessa, eli tehtiin siis molempia samalla kerralla jalkaan.
Kuinka kauan teillä on mennyt siihen, että suonet ovat hävinneet kokonaan laseroinnin ja/tai vaahdotuksen jälkeen? Itsellä toimenpiteestä vasta muutama päivä. Mietityttää vaan, kun esimerkiksi yhdessäkin kohtaa jalassa näkyy ihan entisensä ja käsittelemättömän näköinen suonenpätkä, vaikka ko. suonesta on muualta siitä matkalta madaltunut kohjuisuus jo aika hyvin. Häviääköhän tuo silti kokonaan ajan myötä? Ja häviävätköhän nuo laseroidut ja vaahdotetut suonet eri aikaisesti? Kertokaa myös millaisia lopputuloksia teillä on ko. toimenpiteistä. Kiitos.
Suonikohjujen laserointi/vaahdotus lopputulos
Anonyymi-ap
1
167
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1202610- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821179