Kokemuksia Vuodatus.net

Anonyymi-ap

Mikä ihmeen blogialusta? saat tehtyä sinne blogin mutta poistaan et sitä pysty millään? Vuosia pyöriny sama info että pian sen saa itse poistettua mutta kun ei vaan saa!
Sielloo ilmeisesti ketään myöskään ylläpidossa, kun on kyllä palautelomake mutta laitapa menemään niin vastausta et saa! Yhdellä tutulla menny siellä blogi lukituksi, ei saa millään auki koska kukaan ei vastaa niihin palautelomakkeisiin. Oli kuulemma tehny kuluttajavirastolle kantelun kun ketään ei saa mistään kiinni ja haluaa sen bloginsa päivittää tai pois kokonaa.

Mikä toi oikeesti on? Kuulin että "lafka" olisi vaihtunut omistajaa muutamaankin otteeseen, mutta nyt vahva tunne että toi sivusto elää ihan omaa elämää ilman kenenkään valvontaa.
Meinaa että teillä kellä siellä blogi nii kannattaa laittaa sellaset kuvat ja tekstit mitkä voi olla siellä ikusesti kun poistaan ei pysty!

Muilla kokemuksia haistapa*ka Vuodatus.net?

5

524

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi sinun pitäisi poistaa jotain? Oletko kääntänyt kelkkasi? Kadutko sanomisiasi?

      • Anonyymi

        Taisi mennä nyt tuo asian ydin ohi, sellasta sattuu. Jotkut jää viilaamaan pilkkua. Eikö ymmärtäny lukemaansa saati yhtään mitään muuta mitä ap kirjoitti.

        Mutta siis joo, ihmettelen myös. Näkyy siellä olevan jotain vuosia vanhaa tietoo mitä ei ole ilmeisesti käynyt kukaan missään kohdin päivittämässä. Hyvä havainto! Sivusto ilmeisesti tosiaan elelee jotain omaa elämäänsä, kuin laiva tuuliajolla? Aika outo juttu.

        Itsellä on blogi mutta eri alustassa, enpä tuollaseen arvaisi laittaa mistä ei saa pois. Kai sen nyt tyhmempikin käsittää, että joskus haluaa poistaa vuosia vanhoja asioita mitkä ei enää ajan tasalla niin onhan aika outoa jos ei sellaiseen ole mahdollisuutta.


      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        ❤️ ­­N­­­y­m­­f­o­m­a­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18235767

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Sielei oo ketään! Ollut vuosikausiin! ei kannata tehdä blogia sinne ei pysty poistaan, ei mitään ylläpitoo olemassakaan.

    • Anonyymi

      Hiljattain sain vielä päivitettyä eli maaliskuussa 2025, mutta nyt ei hyväksy salasanaa. Eikä lähetä uutta enkä edes pääse bottiseulasta läpi, että voisin sinne ottaa yhteyttä.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työsuhdepyörän veroetu poistuu

      Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan
      Pyöräily
      46
      3030
    2. Ruumis kanavassa

      Mikä juttu eilen ollut poliisit palokunta ambulanssi ja ruumis auto sillalla. Tekikö itsemurhan
      Suomussalmi
      27
      2854
    3. Pieni nainen, paras nainen

      Näin se nyt vaan on. Mieheltä
      Ikävä
      121
      2306
    4. Onko tässä paljon lääkettä..

      Keski-ikäselle 43v Ketipinor 100mg Brintellix 10mg Venlafaxin 75mg Xanor 1mg Propral 40mg Xatral CR 10mg Esomepratsol 4
      Ikävä
      228
      1432
    5. Ei mitään menetettävää

      Arvostin ja kunnioitin sun tunteita. Menit nyt liian pitkälle. Mulla ei ole enää mitään menetettävää ja sä tulet sen huo
      Ikävä
      163
      1326
    6. Tapani Kiminkine n on ammuttu Helsingissä

      Kertoo poliisilähteet...
      Maailman menoa
      11
      1276
    7. Oi! Jorma Uotinen ja Helena Lindgren paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaudella"

      Professori, tanssija, koreografi, Tanssii Tähtien Kanssa -tuomari Jorma Uotinen ja Suomen meikkitaiteen pioneeri, laulaj
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1073
    8. Mitä sä ajattelet

      Musta tällä hetkellä? Onko vihaa, rakkautta vai halu vältellä jotta unohtaa
      Ikävä
      74
      979
    9. Pakko tulla tänne

      jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää
      Ikävä
      39
      912
    10. Riittäisi juoruakkoille puhumista tässä kylässä

      On mennyt mahottomaksi touhut. Taksi renki kuskaa akkaansa töihin lienekkö mitään lupaa yrittäjältä tähän touhuun. Kylän
      Hyrynsalmi
      13
      792
    Aihe