Kokemuksia Vuodatus.net

Anonyymi-ap

Mikä ihmeen blogialusta? saat tehtyä sinne blogin mutta poistaan et sitä pysty millään? Vuosia pyöriny sama info että pian sen saa itse poistettua mutta kun ei vaan saa!
Sielloo ilmeisesti ketään myöskään ylläpidossa, kun on kyllä palautelomake mutta laitapa menemään niin vastausta et saa! Yhdellä tutulla menny siellä blogi lukituksi, ei saa millään auki koska kukaan ei vastaa niihin palautelomakkeisiin. Oli kuulemma tehny kuluttajavirastolle kantelun kun ketään ei saa mistään kiinni ja haluaa sen bloginsa päivittää tai pois kokonaa.

Mikä toi oikeesti on? Kuulin että "lafka" olisi vaihtunut omistajaa muutamaankin otteeseen, mutta nyt vahva tunne että toi sivusto elää ihan omaa elämää ilman kenenkään valvontaa.
Meinaa että teillä kellä siellä blogi nii kannattaa laittaa sellaset kuvat ja tekstit mitkä voi olla siellä ikusesti kun poistaan ei pysty!

Muilla kokemuksia haistapa*ka Vuodatus.net?

4

490

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi sinun pitäisi poistaa jotain? Oletko kääntänyt kelkkasi? Kadutko sanomisiasi?

      • Anonyymi

        Taisi mennä nyt tuo asian ydin ohi, sellasta sattuu. Jotkut jää viilaamaan pilkkua. Eikö ymmärtäny lukemaansa saati yhtään mitään muuta mitä ap kirjoitti.

        Mutta siis joo, ihmettelen myös. Näkyy siellä olevan jotain vuosia vanhaa tietoo mitä ei ole ilmeisesti käynyt kukaan missään kohdin päivittämässä. Hyvä havainto! Sivusto ilmeisesti tosiaan elelee jotain omaa elämäänsä, kuin laiva tuuliajolla? Aika outo juttu.

        Itsellä on blogi mutta eri alustassa, enpä tuollaseen arvaisi laittaa mistä ei saa pois. Kai sen nyt tyhmempikin käsittää, että joskus haluaa poistaa vuosia vanhoja asioita mitkä ei enää ajan tasalla niin onhan aika outoa jos ei sellaiseen ole mahdollisuutta.


      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        ❤️ ­­N­­­y­m­­f­o­m­a­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18235767

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Sielei oo ketään! Ollut vuosikausiin! ei kannata tehdä blogia sinne ei pysty poistaan, ei mitään ylläpitoo olemassakaan.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      114
      2144
    2. 188
      1784
    3. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      63
      1165
    4. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      79
      1082
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      1040
    6. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      69
      1008
    7. Tykkäsit nainen

      Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.
      Ikävä
      43
      953
    8. Kerroppas nyt

      M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉
      Ikävä
      74
      925
    9. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      55
      880
    10. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      8
      874
    Aihe