Koulu häirintään tulisi puuttua kovalla kädellä.
Mielestäni koulujen oppitunneilla häiriköintiin otettava käyttöön kovin mahdollinen rangaistus joka on se ettei häiriköiviä oppilaita päästetä koko koulupäivän aikana vessaan.
Mielestäni koulujen oppitunneilla häiriköintiin otettava käyttöön kovin mahdollinen rangaistus joka on se ettei häiriköiviä oppilaita päästetä koko koulupäivän aikana vessaan.
Vastaukset 39
Vanhimmat
On sitä yritetty ennenkin ja aina on kustu housuun ja luokan nurkkaan tortut väännetty.
Niinhän sinä onneton teet
Sillai minä onnellinen kaffeet!
Pure munkki pappa
meillä koulussa yläaste ikäiset tytöt näytti tissinsä kun valitin käyttäytymisestä, kerran uhkasin soittaa heidän vanhemmilleen niin huusivat että jos soitat niin sanotaan että olet kähminyt heidän rintojaan. että mitäs teet. erään tytön vein tukasta ulos luokasta niin vanhemmat nostivat syytteen ja jouduin maksamaan 2300€ korvauksia. näin kävi.
Tuokin vain unelmissas onneton
Et sinä ainakaan äidinkielenopettaja ole..
Juoppo se on...
Aika yleistä että näytellään jo hieman kohonneita tissejä miesopelle. Eikä siinä mitään, nättejähän ne pystytissit ovat. Jotkut kehittyneemmät onanoivat takarivissä kapuloillaan tunnin aikanakin, mutta ei se huomaamaton huokailu ketään häiritse.
Ei niihin kannata kiinnittää huomiota, pysyy vain jalat ristissä pöydän takana.
Otahan ne bentsot pipipää
Ei ne enää tehoa, täytyy ottaa hieman vahvempaa tavaraa.
Hieman rauhoittaa, kun ilmoittaa oppilaille, että tunti kuvataan riistakameralla. Pienitissisimmät ainakin pysyvät pusero päällä. Kunnon molleroita nyt voi toki kuvatakin.
Älä puhu höpöjä.
En ole puhunut yhtään mitään. Kuuletko ääniä?
Yläastetytöt laittelevat ihailemilleen miesopettajille kirjekuoressa pikkuhousujaan, joihin on laitettu puhelinnumero.
Tuollaiset miehet eivät sovellu opettajaksi. Mene hoitoon. Suljetulle osastolle.
Kohta jo eläkkeellä.
otsalohkodementia lepovapina ja rata
Selfien pystyn vielä ottamaan.
Saako siitä Erkkikään selvää.
Päätin ottaa selvää. Kävin tutun Erkin luona ja näytin kuvaa. Ihan keskikokoinen penis, sanoi Erkki.
Alle 13😂
Ai niin nuori. Kannattaako sinun sitten lueskella näitä juttuja?
Tollo.
Minun mielestäni kouluhäiriköt tulisi potkaista koulusta pois. Ei muutamaksi viikoksi vaan kokonaan.
Sossun asiakkaaksi pääsee ilman peruskoulutodistustakin.
etenkin juopot vanhat ukot
Häirikköopettajia ei tule päästää oppilaitosten tiloihin ollenkaan. Päihdehoitoon passi heille.
Eivät tahdo pysyä päihdehoidossa. Käynti rapsodista
Viina mielessä koko ajan.
Kouluista pitää tehdä maksullista palvelua noin saadaan pois porukka joka ei ole kiinnostunut opinsaannista . Roskaväki pois kouluista .
Tavallaanhan onkin. Tämän päivän velttoperseet lorvivat siellä maksamillamme veroilla.
Niin kuin sinä jolla ei ole mistään loppututkintoa. Vetelys jätit koulut kesken ja nuolit hyväveljien hanurit.
Siksi olenkin kaupunginvaltuustossa.
Ainakin etupenkkien yläastetytöiltä pitäisi kieltää minihmeiden käyttö, tai ainakin alushousupakko. En ehdi välitunneilla opettajanhuoneeseen kun pitää käydä vessassa tumpulla.
Paraski neuvoja! Jos olet ap, niin sun ei kannata tollasii puhua, itse olet pahin häiriköijä, vaikka olet ns. Aikuinen? Onneksi sut tiedetään!
Onko Sut Sullan ja Sun sukulainen? Hahaaahohoo.
Kyllä opettaja tekee viisaasti kun käy vain tumpulla huussissa, eikä ala viestittelemään alaikäisten kanssa. Eri asia sitten kun kohteet ovat 17.
Niinhän sinä nössö teet.
Isän käessä on.