nokia 2650

Miten saa näytönsäästäjän pois tästä mallista? En haluaisi käyttää sitä ollenkaan, mutten löydä valikkoa mistä poistaa...??
2218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos tuo on samallainen ku esim 6610:ssa, eli se musta näyttö ja siinä digikello, niin sitä ei saa pois lain. tietenkin voi sit siirtää sitä näytönsäästäjän viiveaikaa sellaiseksi, että sitä puhelinta näprää sen ajan puitteissa ja antaa sille sit lisäaikaa aktivoitua.

tää olis se vinkki.

Äänestä

pieni korjaus, siis jos avaat puhelimen ja ET halua vastata paina "hiljennä" näppäintä, jos annat puhelimen soida, etkä hiljennä sitä, niin se vastaa itse puheluun 5 sekunnin kuluessa. hiukan hankalaa minusta(:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

Miten saa näytönsäästäjän pois tästä mallista? En haluaisi käyttää sitä ollenkaan, mutten löydä valikkoa mistä poistaa...??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu