onkohan oikea palsta

meidän pitäisi uusia joitain rännejä ja syöksytorvia omakotitaloomme. Onko kenelläkään tietoa rännien hinnoista ja paljonko työ tulee maksamaan.
1322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ränniäijä katsomaan. Kyllä se hinnan kertoo.
Jos hinta ei miellytä, kutsukaa pari muutakin.
Valitkaa sitten se, joka ei vaikuta huijarilta tai tumpelolta popniitti-mieheltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinen2 kirjoitti:

meidän pitäisi uusia joitain rännejä ja syöksytorvia omakotitaloomme. Onko kenelläkään tietoa rännien hinnoista ja paljonko työ tulee maksamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu