Vain viisaat

yäärtärtävät hyvän teen ja osaavat iloita arjen onnesta jonka tuo varmuus että jokinen päivä on sanalainen kuin eilen ja huomenna voi turvallisin mielin olla omassa Corollassa.
4165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aivan selvästi aloittaja kuuluu siihen Toyotalla ajavaan viisasten kerhoon.

Äänestä

Aloittajan on hyvä hankkia aapinen ennen autokouluun menoa.

Äänestä

HIH HIH !!

Äänestä

Noloa että korollasta kertova ei eiosaa vielä kirjoittaa. Antaa vähän typerän kuvan itestaan.

Muutoin Tojotan omistajatvosaavat kiroittaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

yäärtärtävät hyvän teen ja osaavat iloita arjen onnesta jonka tuo varmuus että jokinen päivä on sanalainen kuin eilen ja huomenna voi turvallisin mielin olla omassa Corollassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu