S marketin pihalla ollu kuorma auto. Mikä on homman nimi?
Laajan kankaan...
17
756
Vastaukset
- Anonyymi
Sen kaupan pihaa pitävät kaikki yleisenä parkkipaikkana.
- Anonyymi
No jopas jotakin. Laajankankaalaisilla kuorma-autoesittely
- Anonyymi
Laajankangas, kuorma-auto. Vesi pää
- Anonyymi
Ne tulee hakemaan sinut. Keräävät kaikki idiootit siihen kuorma-autoon.
- Anonyymi
Odottelin vuoroa että pääsen purkamaan
- Anonyymi
Mikä oli lasti, kun armeijapojat sieltä jotain haki ?
- Anonyymi
Stubb laitettu alennusmyyntiin, kuorma-auto hakee pois.
- Anonyymi
Ufo-olennot avaruudesta keräävät kaikki typerykset siihen. Tekevät kokeita, kenen aivoissa edes pientä älyä olisi...eipä monenkaan ja eikun typerät maata kiertävälle radalle. Dynamiittia persiiseen ja ampu!
- Anonyymi
Joskus ajelee kuorma autoja keskellä yötä mutta eipä ole missään kerrottu mihin menevät ja mitä kuljettavat. Ihmisiä kiinnostaa saada vastaus.
- Anonyymi
Poistumiskieltoa valtion ajoneuvoilla ajo kielletty täytyy olla esimiehen lupa jos ajaa polttopuita tms omaan Piikkiin
- Anonyymi
Kapiaiset palannu Vuosangasta leiriltä ja palauttaneet säkkitolkulla tyhjiä olut purkkeja kuten tässä ennen joulua Prismassa. Niin eivät ite ole niitä tyhjentäneet vaan keränneet matkan varrelta tien varsilta.
- Anonyymi
marso solmunne
- Anonyymi
Persujen ääniä joutuvat hakemasn laskettavaksi Helsinkiin kuorma-autoilla muuantakin päin Suomea. Niitä on vielä autolasteittain laskematta. Siellä saattavat vielä ”pekkasväet” alleen laskia kun alkaa jytkyn määrä isänmaan vastaisille selvitä.
- Anonyymi
Paikallinen kuorma-suto mennyt niin harvinaiseksi että niitä bongataan kuin paikallista taksia.
- Anonyymi
Hakevat persujen kansanedustajia kun kaikilta kohta kortti kuivumassa.
- Anonyymi
Mikä lie homman nimi mutta ei kuulu sulle siellä Laajan kankaan äss marketilla.
- Anonyymi
N-clean pitää sitä parkkipaikkaa vissiin työautojen säilytyspaikkana, kun aina pitkät rivit parkissa. Luulis tuon kokoisessa yrityksessä olevan muitakin säilytystiloja.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.1624589Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o1973282Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1112870Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1522847Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis352805Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos432164Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat132037Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu552015En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131895Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien431356