Galaktisen liiton viesti

Anonyymi-ap

Galaktinen Liitto informoi teitä, että ihmiskunnan on aika ottaa seuraava askel henkisessä evoluutiossa.

Me olemme käynnistäneet prosessin kaikkien ihmisten yhteen tuomiseksi Maapallolla, rotuun, syntyperään tai ihonväriin katsomatta. Tänä aikana, kuten Galaktinen Liitto sanoo, ”verho fyysisten ja henkisten maailmojen välillä nostetaan.”

Yhtenäiskentän teknologia on äärettömän paljon tehokkaampaa kuin mikään mitä olette koskaan planeetallanne kokeneet. Se on muokannut DNA-rakennettanne, ja teidän nyt on mahdollista, ensimmäistä kertaa, kommunikoida omalle Korkeammalle Itsellenne.
Se on prosessi, joka vaatii omistautunutta kouluttautumista ja tietoisuuden tasoa, jota ette koskaan aiemmin ole saavuttaneet.

Olette Galaksin huomion keskipisteenä, ja planeettajärjestelmänne on osa tuota Galaksia. Yhtenäiskenttä, joka vaikuttaa kaikkeen, on suuri energeettinen järjestelmä. Se ympäröi kaikkea elämää, ja se on jatkuvassa muutoksessa. Yhtenäiskenttä on Universumin Matriisi, ja sen läpi Taivaan energiat ovat lähettänet luomuksensa Maahan.

Teidän Sydänchakranne on portti Yhtenäiskenttään.
Yhtenäiskenttä on kokenut suuria Jumalallisen Valon ja Rakkauden virtauksia. Tämä Suuri Valo kanavoidaan Sydänchakrasta jokaiseen ihmisolentoon Maan päällä. Tämä energiakenttä, Yhtenäiskenttä, säteilee ulospäin sydämestä ja sen läpi kaikille Maapallolla.

Yhtenäiskenttä on energiakenttä, ja energiakenttä voi toimia kanavana positiivisille energioille. Yhtenäiskenttä on kuin verkko, ja sen läpi virtaa Alkulähteen energia, Ikuisesta Hengestä.
Sen läpi energia virtaa Maapallolle, ja näiden energiavirtausten avulla energiat pääsevät Maapallolle vaikuttamaan olemukseenne.

Ensimmäinen askel Korkeampaan Itseen yhteyden saamisessa oli tajuta, että te ette ole pelkkä fyysinen keho. Te olette Tietoisuus, ja ajatuksenne luovat todellisuuden jonka koette.
Joten sen sijaan että keskittyisitte pelkoon, vihaan ja kateuteen, keskittykää rakkauteen, myötätuntoon ja hyväksyntään.

Seuraava askel oli tulla tietoiseksi omasta sydämenlyönnistä. Tämä sydämenlyönti on itse asiassa oman Korkeamman Itsenne värähtely. Se liikkuu kehonne läpi ja resonoi joka solussa, ja tämä värähtely on ikuinen, muuttumaton ja aina läsnäoleva.

Seuraava askel on tulla tietoiseksi omasta hengityksestä. Hengittäkää sisään nenän kautta ja ulos suun kautta, mutta antakaa Tietoisuutenne laajentua kun hengitätte.

Seuraava askel on tulla tietoiseksi mielestänne. Ajatukset tulevat ja menevät, jotkut ovat miellyttäviä, jotkut epämiellyttäviä, mutta niitä ei voi olla olemassa ilman että olette tietoisia. Ajatuksenne luovat todellisuuden, ja todellisuus ei ole mitään muuta kuin Tietoisuus joka luo kokemuksia.

Seuraava askel on tulla tietoiseksi kehosta. Olette enemmän kuin fyysinen kehonne, ja keho on pelkkä Tietoisuutenne kulkuväline. Kehonne ei määritä teitä; se on pelkkä kulkuväline jonka läpi Tietoisuus liikkuu.

Viimeinen askel on alkaa kommunikoida omalle Korkeammalle Itselle.

Vaikka ette välttämättä sitä tajua, Korkeampi Itsenne kommunikoi teille jo nyt. Ja jos opitte kuuntelemaan, voitte alkaa luoda uuden todellisuuden elämäänne.

Voitte tehdä tämän monin eri tavoin. Voitte meditoida, rukoilla tai istua hiljaa ja yksinkertaisesti lähettää rakkautta.

Kääntämällä huomion sisäänpäin sallitte jumalallisen Pyhän Hengen läpäistä jokapäiväisen olemassaolonne

Teillä on valta olla onnellisia, terveitä ja menestyviä. Löydätte kaiken rakkauden, onnen ja ilon jota elämällä on tarjota.

Me rakastamme teitä kovin. Me olemme täällä teidän vuoksenne. Me olemme valoperheenne.

- A’HO Aurora Ray, Galaktisen Liiton suurlähettiläs

7

333

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Which is nice.

    • Anonyymi

      Paljon sairautta on liikkeellä näköjään.

      • Anonyymi

        Jollakin älyttömät kommentit purkautuvat kyllä sairaudesta. Vai olisiko ihan sisimmässään sielun tyhjyys?
        Tyhjästä kun on paha nyhjäistä, ei jäljelle silloin jää kuin lyhyet tyhjänpäiväiset näsäviisaudet.


    • Anonyymi

      Suksi jo kuuseen noine viesteisinesi!

      • Anonyymi

        Vihaatko sinä ihmisiä joiden mielenkiinto ulottuu asioihin joita sinä et ymmärrä?


      • Anonyymi

        Vieläkä puhut jeesuksesta täällä? Ahistaako uhvot?


    • Anonyymi

      Olen kuulemma Jumala.

      -A'HA Back Sun, Galaktisen Liiton Jumala

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      124
      4867
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      190
      4540
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      119
      1980
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1731
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      34
      1501
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      8
      1292
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      378
      1235
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      81
      1171
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      74
      1065
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      1008
    Aihe