Tottakai stub

Sanotaan että haavisto on pelolla johtava . Niinhän se nähtiin . Kiukkuisena punttaa omaa agendaansa maaliin vaikka millaisin keinoin . Ei ei ja sitten tämä puolisonsa . Villi pikkupoikanen . Ja ylipäätään minkälaisia taustajoukkoja hänellä on . Eli stub presidentiksi .
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toinen on Kumileimasin ja toinen peräPekka( pakoputkiPekka)

Kummassakaan ei ole mitään ns, hyvää vain itseään ovat täynnä ja puheet ihan ahterista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sanotaan että haavisto on pelolla johtava . Niinhän se nähtiin . Kiukkuisena punttaa omaa agendaansa maaliin vaikka millaisin keinoin . Ei ei ja sitten tämä puolisonsa . Villi pikkupoikanen . Ja ylipäätään minkälaisia taustajoukkoja hänellä on . Eli stub presidentiksi .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu