Kun WiFin koettaa laittaa namiskastaan päälle , niin se jää junnammaan paikalleen "aktivointi."
Sitten kun mene WiFi- ja Internetasetuksiin, niin tulee ilmoitus jotakin tyyliin, että "asetukset eivät vastaa" ja vaitoehdot *sulje applikaatio tai *odota .... odottaminen ei tuo tulosta.
Mikähän tuossa tilttaa?
ps. Seuraava luuri haussa, ilmeisesti edelleen Nokia-brändinen, mutta en vielä tiedä tarkemmin mikä malli. Pelejä en pelaa, enkä netissä en luurilla roiku, mutta tulisihan sen olla sujuva silloin harvoin kun sillä nettiin on pakko mennä. Harmi kun nämä ovat lyhytikäistä randomroinaa ja siksi ei ole motiivia liiaksi maksaa.
Nokia 2.3: Wi-Fi-asetus ei toimi
7
354
Vastaukset
- Anonyymi
Tehdasasetusten palautus voi auttaa. Jokin on ohjelmistossa mennyt vikaan
- Anonyymi
Resetointi on se vihon viimenen asia tehtäväksi. Samalla katoaa kaikki syysteemi- ja turvapäivityksetkin ... kuten kaikki muukin.
- Anonyymi
Noh tuosta on jo tukikin päättynyt eli ei sillä muutenkaan ole asiaa nettiin..
- Anonyymi
Niin, mitä kerroin luurilla netin käytöstä ja miksiköhän mainitsin, että seuraava luuri on kiikarissa, sekä miksiköhän manitsin että valitettavasti nämä luurit ovat lyhyikäistä randomroinaa.
- Anonyymi
Tein juuri kokeeksi uudelleen-startin ja kaikki alkoi toimia normaaliin ja sujuvaan tapaan.
- Anonyymi
No sehän olikin ihan järkevä toimenpide...
https://www.google.com/search?q=miksi+puhelin+kannattaa+sammuttaa+ja+uudelleen+kaynnistaa
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1094236
- 783476
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?803292Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?243199Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223142- 722896
"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452770Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim612721Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852539- 332384