Kuhmon kristityt ?

Mikä oli kun kuhmolainen pappi haukkui mua ja kiroili ja huusi ja käski oleen hiljaa kun kysyin pari kysymystä ? :(
7842
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Onko etustaja polovinen kommentoinut asiaa Kainuun Sanomille

Äänestä

Eiköhän tässä pärjäillä!

Äänestä

Etkö oo vielä oppinu ettå niin se metsä vastaa kun sinne huutaa.

Äänestä

Kirkon ovista käy jatkuvasti "veto" ei ihme jos pannu kuumenee?!

Äänestä

Nykyhallitus ottaa kallista ulkomaanvelkaa hyvätuloisten veronkevennyksiin

Äänestä

Voe pahoton maikka.

Äänestä

no, kerros nyt mitä sä kysyit?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä oli kun kuhmolainen pappi haukkui mua ja kiroili ja huusi ja käski oleen hiljaa kun kysyin pari kysymystä ? :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu