Onko henget puhuneet teille? Mulle on. Haluaisin kuulla tarinanne. Koska epäilen jo mielenterveyttäni.
henkimaailma
hulluko?
51190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mutta mikset kertoisi itse, että mitä he sinulle puhuvat? :) Jospa silloin sinulle tulisi enemmän vastauksia.
Tuolla on enemmän henkimaailman juttuja. Täällä niille vain nauretaan tms.
http://astro.fi/forum/viewforum.php?f=6
Jos tarkoitat päästäsi kuuluvia ääniä ne aiheuttaa oma alapersoonasi ei mitkään henget.Jokaisella ihmisellä on omat ala keski ja yläpersoonansa ja jossain elämänvaiheessa jokainen persoona on käytössä.Eli ei aihetta paniikkiin sano äänelle, ole vaiti,se häipyy kun toistat tarpeeksi monta kertaa.
Ole varovainen äänten kanssa, jossakin vaiheessa demonit testaavat sinua. Älä koskaan tee mitä ne käskevät.Pyydä valolta apua tarvittaessa.
Ovat kylla puhuneet...ja puhuvat edelleenkin. Tosin en mitenkaan voi esim. "kaskea" niita puhumaan/vastaamaan minulle, mutta voin aina yrittaa "suostutella"...;)
Viime aikoina olen monasti "vain" kuullut, kun joku/jokin kutsuu minua etunimelta. (Hyvin naemma tietavat, mika oikea nimeni on...;))