Runkkaaminen porukoilta salaa

Anonyymi-ap

Miten runkata silleen, että spermasta ei jää jälkiä? En haluais hommailla suihkussa tai vessassa, vaan omassa huoneessa. Äiti tutkii joskus mun roskiksen, niin en halua spermapapereita sinne. En halua lakanoihinkaan tahroja.

6

762

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      spermat paperiin, paperi pöntöön

    • Anonyymi

      Miksi se sitä roskista tutkii? WC ja suihku on kyllä suositeltavia tossa tilanteessa ja voit kyllä omassa huoneessa vedellä sillon kun äitis ei ole kotona ja viet heti roskat roskiin ja pyyhit kaikki mällijäljet tai sitte laitat runkkurätit wc-pönttöön mutta älä herranjestas jätä niitä mihinkään kun ne alkaa haista.

      • Anonyymi

        Se tarkastaa, että en ole heittänyt mitään tärkeää pois. Kerran siellä oli limaisia spermapapereita. Sitä häpeää en haluu enää koskaan!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se tarkastaa, että en ole heittänyt mitään tärkeää pois. Kerran siellä oli limaisia spermapapereita. Sitä häpeää en haluu enää koskaan!

        Sun mutsi ei tajua että pojat kasvaa ja karvottuu! Pitää antaa omaa tilaa ja rauhaa.


    • Anonyymi

      yks hyvä on sukkaan tai sitten vessapaperiin jonka heität käydessäsi pönttöön

    • Anonyymi

      Illalla kun käyn kusella ja aikeissa runkata eli yleensä joka ilta niin otan vessapaperia mukaan huoneeseen. Sitten runkkailen sängyllä silleen puoliistuvassa asennossa ja spermat vatsalle josta pyyhin paperilla ja aamulla sitten paperit pönttöön. Muutaman kerran jos ollu pidempään taukoa runkkailusta niin roiskunut ohi lakanoille tai seinään :D Mutta siitä siivoillut ja aamun mennessä myös kuivunut niin en oo vielä ainakaan tietääkseni kiinni jäänyt.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      245
      4422
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      123
      2879
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2632
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      83
      1606
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1508
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      49
      1229
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      85
      1164
    8. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      202
      1052
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      996
    10. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      993
    Aihe