Miten runkata silleen, että spermasta ei jää jälkiä? En haluais hommailla suihkussa tai vessassa, vaan omassa huoneessa. Äiti tutkii joskus mun roskiksen, niin en halua spermapapereita sinne. En halua lakanoihinkaan tahroja.
Runkkaaminen porukoilta salaa
6
785
Vastaukset
- Anonyymi
spermat paperiin, paperi pöntöön
- Anonyymi
Miksi se sitä roskista tutkii? WC ja suihku on kyllä suositeltavia tossa tilanteessa ja voit kyllä omassa huoneessa vedellä sillon kun äitis ei ole kotona ja viet heti roskat roskiin ja pyyhit kaikki mällijäljet tai sitte laitat runkkurätit wc-pönttöön mutta älä herranjestas jätä niitä mihinkään kun ne alkaa haista.
- Anonyymi
Se tarkastaa, että en ole heittänyt mitään tärkeää pois. Kerran siellä oli limaisia spermapapereita. Sitä häpeää en haluu enää koskaan!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se tarkastaa, että en ole heittänyt mitään tärkeää pois. Kerran siellä oli limaisia spermapapereita. Sitä häpeää en haluu enää koskaan!
Sun mutsi ei tajua että pojat kasvaa ja karvottuu! Pitää antaa omaa tilaa ja rauhaa.
- Anonyymi
yks hyvä on sukkaan tai sitten vessapaperiin jonka heität käydessäsi pönttöön
- Anonyymi
Illalla kun käyn kusella ja aikeissa runkata eli yleensä joka ilta niin otan vessapaperia mukaan huoneeseen. Sitten runkkailen sängyllä silleen puoliistuvassa asennossa ja spermat vatsalle josta pyyhin paperilla ja aamulla sitten paperit pönttöön. Muutaman kerran jos ollu pidempään taukoa runkkailusta niin roiskunut ohi lakanoille tai seinään :D Mutta siitä siivoillut ja aamun mennessä myös kuivunut niin en oo vielä ainakaan tietääkseni kiinni jäänyt.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1196196Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625131SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun664256SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1003845Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost123611Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203168SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352489Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672242Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val261594