SF65

Milloin tulee/tuleeko SF65-malli Suomeen myyntiin?
8394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

:'(

Äänestä

Helpdeskiin soitin ja sanoivat ettei tuu Suomen markkinoille ollenkaan.

Äänestä
  • Tajusivat viimein siimensilläkin, että tekevät paskoja luureja ja myyvät tuotannon pois.

    Äänestä

  • Saksan onlinestoressa maksoi 439e

    Äänestä

olis vaan pitänyt ostaa pois.
Perskule, että kaduttaa. Tosi fiksun tuntuinen luuri.

Äänestä
  • Ite kun pääsisin jossain käsiksi ni ostasin satavarmasti.

    Äänestä

  • Jac3 kirjoitti:

    Ite kun pääsisin jossain käsiksi ni ostasin satavarmasti.

    Dubaissa vastaavaa puhelinta myydaan AED 999 eli reilu 200 eur.

    Talla hetkella valkoinen markkinoilla, musta tulossa pian.

    Äänestä

vaan tähän luuriin jostain wap/mms yms. asetukset saunalahden liittymään... mut ei taida vaan löytyä...muuten tod. hyvä puhelin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jac3 kirjoitti:

Milloin tulee/tuleeko SF65-malli Suomeen myyntiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu