Pena se on melkoinen 🤡 penan on pitänyt tehdä feikki profiileita vain sen takia että pääsee napsimaan kopioita ryhmistä mihin santerin ryhmäläiset kuuluu, joutuu selailemaan myös moni sivustoja kopiontia varten, kyllä hihna luistaa melkoisesti.
Feikki pena
Anonyymi-ap
31867
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 29 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Vieläkö se jaksaa stalkata ihmisten yksityiselämää ja kopioida tekstejä?
Vielä jaksaa
👍👍
Trolli on saanut porttikiellon jokaiseen ryhmään Imatralla, äijä ei vaan tajua vikaa itsessään, kaikki on aina muiden syytä 🤣🤣🤣
Hymiöhemmo
Höpöttää että tämä on hänen tapa kostaa niile ketkä on kuuluneet joskus johonkin tainio ryhmään ja ketkä arvostellut hänen kirjoituksia, jos kaikki kenen kirjoituksia on arvosteltu käyttäytyisi samoin some olisi täynnä näitä kopioijia, kauhea katkeruus ja viha ihmisiä kohtaan, reppana ei vain ymmärrä sitä
...
Pena on Snippingtoolman ja edustaa espanjaa seuraavissa euroviisuissa
Kostaja 🤡 ollut taas mieli puuhassaan, selaamassa vanhoja kopioita 🤣😂🤣😂🤣😂, on se hyvä kun 🤡 on opetellut somen käytön voi jakaa vinkkilöitä toisille 🤣😂🤣😂🤣😂, välillä 🤡 opettaa äidinkieltä 🤣😂🤣😂🤣😂
Eipä tuo sinunkaan remmisi ole ihan niitä pitävimpiä laatuja. Oletko ajatellut käydä sitä tiukkuuttamassa jollain asiantuntijalla? Itseksesi "keskustelet" tässäkin ketjussa muutaman minuutin välein , nyt hoitoon hopi hopi, jospa tuohon vaivaasi apu jostain löytyisi.
Mitenkä oma remeli, onko kiristys vara vedetty loppuun, taitaa remeli luistaa kovempaa mitä penalla, tästä kommentista päätellen
Epäilen
On täällä muitakin jos et ole hoksannut 😉
Ketähän tämäkin saman toitottaminen täällä mahtaa oikeasti kiinnostaa ?
Oot sie pena rakastunut feikki-aarno on ku piät sitä niin usein esillä, pena ❤️❤️❤️ aarno.
Nyt pena kun ne britit lähti siitä naapurista ja sukulaisia tulee tilalle, niin näyttäppä niile sukulaisille näitä harrastuksesi suuremmoisia tuotoksia, kerro myös niille sukulaisille mistä tämä harrastus alkoi ja kysy mitä ovat mieltä harrastuksesta, jos suhtautuvat myönteisesti niin sitten MT ongelmat on teillä yleistä suvussa, äläkkä vain sano että suku tietää, sillä on aivan varma että ei tiedä.
Kyllä Penan sukulaiset on lukenu täältä mitä olet heistäkin tänne kirjottanu.
Laita vinkki en ole huomannut muuta mainintaa omaisista kuin sen että eikö omaisia kiinnosta tuollainen sairas toiminta
Taas Pena kusetti näitä uteliaita.
Huijari ja valehtelija, ei siitä mihinkään pääse.
Näit Imatran uteiliat on nii kiva kusettaa 😂🤣😂. Mut pittäähä niille järjestää jotakii kirjotettavaa, ku facebookiskii tuntuu olevan nii hiljast.
Mites menee onko löytynt feispuukist kopioitavaa?
On. T.Pena
...
Onko ne lukeneet Penan Fb sivutkin 😂😂😂
Natopalstan trolli antoi itsensä ilmi?
Mikä on seuraava personallisuutesi?
Up
T:Pena
Täs tulee siul hyvii vinnkilöit käy kattoo miu sivuilt porno linkkilöit ❤️❤️❤️
Up
T:Pena
Kyl nyt vitsaillaa mut ei vitsailtu sillo ku oli kyse kuvakaappauksist. Vai??
Totta puhuen mie oon vaan äärimmäisen katteellinen IsollePomolle
T:Pena