Mikä on PARAS SKOOTTERI? Olis uuden osto edessä ja parhaiten ääniä saanut skotteri tulee minun omistukseen (Hintaraja 3000€)0
Kinastelemaan!!
Kinastelemaan!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
peugeot....hinta n.2600
peugeot speedfight 2, näppärä peli ja vaikka on vakio niin kulkee se ihan hyvin, 55-60 huiput :) joojoo, kyllähän se viritettynä paremmin kulkis mutta kaverin halpis skootteri kulkee vakiona 45 niin on se ihan hyvin :)
Peugeot Trekker :) Tosi hyvä ja "tukeva" ajaa, vakiona jopa 70km/h alamäkeen.. :D
Eikä oo tarvinnu korjailla, ainoastaan perushuollot.. Ei kannata ostaa mitään halpis skodua (n.700e) kun niitä joutuu korjaamaan koko ajan!!
halpisskoottereillakin on takuu. vaikka fude: vuoden takuu ja reteempi malli 899e hälärillä ja herkuilla, ei tartte 2 miettii ostanko jonku pösön 3 kertaa kalliimmalla.