viitasaaren persut

Anonyymi-ap

miten on persut viitasaarella kun terveyden hoito loppuu purra ja orpo ovat vaan supistamasa terveydestä

15

655

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Paikalliset Vasemmisto-Kepulaiset ilmoitti, että he saa Lopettaa vaikka koko Viitasaaren jos ne haluaa ! -Eikä ne kysele keneltäkään , ne vain Lopettaa !

      • Anonyymi

        .
        .

        .

        .

        .


      • Anonyymi

        kyllä ne ovat orpo ja purra jotka maaseudun ajavat alas


    • Anonyymi

      Etko tiijä meissä persuissa on lääkäreita ja hoitajia jotka voivat vapaa ajallaan hoitaa tämän kylän hoitoa tarvitsevat eipä suurempaa huolta niistä asioista.

      • Anonyymi

        Suurin osa laitapuolen kulkioita ja työtä vieroksuvia.


    • Anonyymi

      Jatkossa nelostiellä edestakaisin operoiva lääkäriharjoittelijabussi voi pysähtyä Viitasaaren ABC:llä, (mikäli osk Keskimaa ei vaadi vuokraa), tunniksi mennen tullen ja
      hoitaa tavallisimpia tauteja. (ei sukupuolitauteja)

    • Anonyymi

      Edellinen sosialistihallitus teki tämän sote-pahoinvointialueen. Koko terveydenhuolto on vaarassa. Mitkään rahat eivät riitä. Katelkaa vähän taaksepäin, sieltä löytyy syylliset.

    • Anonyymi

      Kokoomus vie ja persut vikisee.
      Persut on Kokoomuksen likaisentyöntekijät.
      Perust tunnetusti tyhmiä.

    • Anonyymi

      Persut on aika tyhjänpäivänen puolue, sen on osoittanut jo se, että Hakkaraista on pidetty kansanedustajana ja meppinä. Nyt yrittävät nostaa profiiliaan ja potkivat tuollaiset tyhjänpäiväset tyypit taka-alalle, mutta ei se vielä puoluetta paljoa nosta, kun tilalle pitäisi löytyä fiksua väkeä, ja sitä ei persut puolueena juuri tee.

    • Anonyymi

      Ssmaa mieltä.Tyhjäpäiväinen puolue.

    • Anonyymi

      Osaahan ne käyttää asetta.

      • Anonyymi

        Ihmetellä sopii kun vuosikymmenet poliisin virkaa hoitanut tekee noin järjen vastaisia hölmöilyjä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihmetellä sopii kun vuosikymmenet poliisin virkaa hoitanut tekee noin järjen vastaisia hölmöilyjä.

        Mistä sinä tiedät mitä siellä tapahtui, kun mediakaan ei vielä tiedä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mistä sinä tiedät mitä siellä tapahtui, kun mediakaan ei vielä tiedä?

        Media tietää.Ei kannata puolustaa....


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Media tietää.Ei kannata puolustaa....

        Tuskin viimeaikaiseen "tapaus Vornaseen" liittyvien ikävien- ja ei toivottujen tapahtumien kulussa on mitään tekemistä jollakin tietyllä puolueella. Mikään Suomeen rekisteröity puolue ei kannusta-, eikä hyväksy rikolliseen toimintaan ryhtymistä. Vornasen tekemisissä kyse on yksittäisen henkilön jyrkästi tuomittavista- ja järjenvastaisista tekemisistä. Mikäli median levittämä tieto pitää paikkaansa, niin tapahtumien kulkulkua on vaikea ymmärtää rikoksesta epäiltynä olevan henkilön pitkäaikainen- ja menestyksekäs poliisimies tausta huomioiden. Jokaisen tavan täysivaltaisen kansalaisenkin tulee hallita itseään kaikissa elämän tilanteissa. Alkoholi ja aseet eivät missään tapauksella sovi samanaikaisesti käytettäväksi.


    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      154
      1422
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      128
      1150
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      216
      849
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      64
      772
    5. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      642
    6. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      34
      564
    7. Annan aikaa jos sitä vielä tarvit

      mutta loputonta odottamista en kestä. Naiselle
      Ikävä
      52
      562
    8. 46
      550
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      548
    10. En osaa kirjoittaa sulle edes anteeksipyyntöä

      Koska en tiedä miten voit. Olen hieman kauhuissani ja järkyttynyt, jos olen sinua ahdistanut. Tunteiden prosessointi o
      Ikävä
      29
      532
    Aihe