Jämsänkosken yhtenäiskoulun yläkoulun opettaja saapui päihtyneenä töihin torstaina. Toinen opettaja samassa koulussa toukokuussa 2023, koulun opettaja oli ollut opetustilanteessa ”mahdollisesti päihtyneenä”. Asia tuli koulun tietoon, kun oppilaat olivat huolestuneet opettajan terveydentilasta.
Humalaisia opettajia
12
1296
Vastaukset
- Anonyymi
En ihmettele yhtään kun Jämsästä kyse opettaja ottaa taskumatista hermo huikkaa
- Anonyymi
Taitaa olla Jämssäsä rento meininki opetusalalla. Opettajat ja oppilaat välillä ympäripäissään. Kouluupäivät menevätkin paljon mukavammin sillä konstilla ja moni koulupudokas palajaa innolla opinahjoonsa.
Odottakaas kun alkaa pikkujouluaika!- Anonyymi
Kannabis laillistettava jo alkaa koulu sujumaan ja opekin hymyilee
- Anonyymi
Opettajat on rentoja :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Opettajat on rentoja :)
Kyllä kun vähän nappaa kossua
- Anonyymi
Ei hyvä homma alkuunkaan. Opettajan työ on raskasta kuten sairaanhoitajien ja hoitajien, lääkäreidenkin, mutta opettajalla on harkinta nyt pettänyt.
Vaikka se luokka ja sen oppilaat kuinka villejä ovatkin, opettaja on kuitenkin roolimalli.
Jos rehtori ei ota kantaa asiaan, silloin hän hiljaisesti hyväksyy opettajan käytöksen ja antaa muillekin opettajille oikeuden toimia samoin.
Rehtori joutaa silloin vaihtoon! - Anonyymi
En minäkään selvin päin kestäisi tuota hommaa.
- Anonyymi
Eikä kukaan kestä tuollasta munkin purijaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikä kukaan kestä tuollasta munkin purijaa
Tulihan se sieltä! 😀
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tulihan se sieltä! 😀
vähän meinas olla tiukassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
vähän meinas olla tiukassa.
Se on munkki-idiootilla useimmiten hyvin herkässä
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986348KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3555865Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602833Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072268Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071958- 1251754
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191633Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811300- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331108