Hans Bidenin pesti jäämässä lyhyeksi

Kannattavuuden parantamisohjelma ei etene.
14425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

No löytyykö 1000 ylimääräistä työntekijää?

Äänestä

Löytyykö kivien alta?

Äänestä

Onko kukaan kuullut mitään?

Äänestä

Kivet vieläkin jäässä?

Äänestä

Paniikki päällä..totuus paljastuu...

Äänestä

Lisäosinko on täyttä kusetusta!!!

Äänestä

Joko 1000 löytyi?

Äänestä

Hätävalhe kostautuu

Äänestä

Montako nollaa vielä puuttuu?

Äänestä

Hans on "viisas" mies

Äänestä

Onko Imatralla joka kymmenes työntekijä ollut ylimääräinen???

Äänestä

Vielä puuttuu 740

Äänestä

Mikä Hansilla on?

Äänestä

Mitä Hans tekee??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kannattavuuden parantamisohjelma ei etene.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu