Olen vähän yli 30v mies. Asun kerrostalossa ja naapurissa asuu pariskunta, mies n.60v ja nainen n.55v. Kun muutin tänne olin 22v. ja alusta asti olin innolla mukana talkoissa. meillä oli paljon talkoita, maalattiin varastoja leikattiin nurmikkoa korjattiin paljon pihalla ja myös kevät ja syystalkoot. Naapurin mies oli jonkunlainen talkooisäntä. Oltiin paljon tekemisissä ja käytiin aina lenkkisaunassa samaan aikaan. Mies on vähän vatsakas ja aika pieni kaluinen. Vaimo on aika lyhyt ja voisi sanoa muodokas ja oikein viehättävä. Olin asunut siellä pari vuotta kun naapurin mies sai aivoinfarktin ja joutui sairaalaan. Naapurin rouva oli aika paniikissa ja koitin auttaa kaikessa missä voin. muutaman kerran vein sen sairaalaan katsomaan miestään ja tulomatkalla kauppaan. Sitten mies pääsi kuntoutuslaitokseen jonne oli julkisilla vaikea matka. kuljetin naapuria sinnekin aika useasti kun vaan ehdin. Naapuri menetti ajokortin ja kun se pääsi kotiin vain ne noin kerran viikossa Citymarkettiin. Meni jonkun aikaa ennen kuin mies tuli taas lenkkisaunaan. Kun oltiin lähdössä kotiin se kutsu minut kahville. Vein saunakassin kotiin ja menin naapuriin kahville. Siellä oli kahvit ja pullat valmiina. Kun oltiin juotu kahvit ja juteltu niitä näitä mies kertoi, ettei voi enää olla vaimonsa kanssa sillee ja kysyi voisinko minä rakastella hänen vaimonsa kanssa, Tää tuli niin yllättäen etten osannu sanoo mitään nikottelin vaan. Vaimo otti mua kädestä kiinni ja kysy haluaisitko? Vastasin, joo mutta missä? Mies sano niiden varanneen jo huoneen kylpylästä viikonlopuksi. Voisin mennä sinne naisen kanssa. Olin tosi häkeltynyt ja olisin varmaan kieltäytynyt ellei minulla olisi tullut eri tyttöystäväni kanssa 3 kk. aikaisemmin. Suostuin ja nainen sano kiva ja halattiin. Mua kyllä nolotti kun mies iloitsi siinä vieressä. Sovittiin että etenemme minun ehdoilla siellä kylpylässä. Lähtö oli perjantaina töiden jälkeen.
Matkalla Tarja kerto kuinka sitä jännittää ja kuinka innoissaan se kuitenkin on kun ei ole saanut kunnolla seksiä vuoteen. Minäkin kerroin olleeni 3 kk ilman seksiä. Onneksi ajomatka ei ollu pitkä sillä minulla seiso jo kunnolla kun katsoin kuinka paljon Tarjan reisi oli paljastunut kun hameenhelma oli noussut ylös. Perillä minusta tuntu että kaikki arvaa mitä tullaan tekemään kun meitä katsottiin ilmoittautuessamme niin pitkään.
Kun päästiin huoneeseen riisuttiin heti ja mentiin sänkyyn. Esileikkejä ei paljon tarvittu olin heti valmis ja Tarjakin oli kostunut joten aika nopeesti alko naiminen. Kun työnnyin sisään muistan ajatelleeni kuinka tiukka nainen Tarja on. En kestänyt kovin pitkään ja laukesin ja Tarja tuntui pettyneeltä mutta jatkoin naimista kun seisokki ei laskenut. Tarjan kiihko lisäänty ja tuntu että se alko ohjata tapahtumia. Tarja työnsi mut pois päältään ja makasin selälläni ja Tarja tuli ratsastamaan kun päälle ja vei käteni rinnoilleen ja pyysi että puristelisin niitä ja Tarja ratsasti kovempaa ja pyysi puristelemaan rintojaan kovempaa. Sitten Tarja laukesi ja senverran ääntä se piti että varmaan naapurit kuuli. Tarjan saatua orkut se lyyhistyi mun päälle ja minä käänsin sen alleni ja työntelin hetken oikeen voimakkaasti ja laukesin muristen. Se tuntui elämäni panolta vaikka ei kestänyt kovin kauaa. makailtiin vierekkäin, silittelin Tarjan pillua ja aina kun sormi osui klitorikseen Tarja nytkähti. Sanoin, näistä karvoista pitäis päästä eroon. Maattiin jonkun aikaa sängyssä ja Tarja alkoi suudella mua ja otti kullista kiinni ja sanoi että tää on tosi hyvä paljon isompi kun Reinolla. Kysyin mennäänkö altaalle mutta Tarja ehdotti suihkua ja että jatketaan vaan täällä. Suihkussa pestiin toisiamme, Tarjalla on aika isot rinnat eikä ne roikukkaan kovin paljon ja kun pesin sen pillua sanoin että tää on tosi hyvä vaikka olet synnyttänyt. Tarja näytti leikkausarpea alavatsassa ja sano keisarinleikkaus. Orin pillukarvoista kiinni ja sanoin näistä pitää päästä eroon, itse olen siistinyt omaa karvoitusta. Sitten mentiin taas sänkyyn ja nyt tutustuimme toisiimme rauhallisemmin. Tarja koitteli kaluanija kiveksiäa ja otti kullin suuhunsa ja nuoli terskan alapintaa sitten minä tutkin pillua nuolin ja omin ja kiima nousi taas niin suureksi että alkoi taas kiihkeä naiminen. vaihdettiin välillä asentoa. Kun puristelin Tarjan rintoja voimakkaammin huomasin sen kiihottavan Tarjaa. Välillä naiminen oli rauhallisempaa ja välillä kiihkeämpää. Lopulta en enää pystynyt pidättelemään vaan laukesin, Tarja oli lauennut aikaisemmin. Sitten maattiin taas vierekkäin ja hieroin Tarjalle vielä orkun. Käytiin suihkussa ja lähdettiin syömään. Ravintolassa sanoin Tarjalle huomanneeni rintojen puristelun kiihoittaneen sitä kovasti. Tarja myönsi sen tuntuvan kiihottavalla ja lupasi ajaa pillukarvat huomenna. Seuraavana päivänä aamunainnin jälkeen lähdettiin ostamaan karvanpoistovälineitä ja käytiin uimahallin puolella makailemassa altaissa ja saunomassa. Sitten syötiin ja siirryttiin huoneeseen nauttimaan seksistä.
Naapuriapu
Anonyymi-ap
0
4729
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2036801SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963501Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263269"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1842239Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401767SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?871718Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161462Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141066- 1241058
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18924