Eilen ajettiinnaisten, nuorten ja EVK (ei vois vähempää kiinnostaa luokka humorisesti sanottuna) ja yllätyksiäkin oli lopputuloksissa. Tänään on pappaluokka ja yleinen.
Onko hyvä kisapaikka? paljonko yleisöö? onko hyvät järjestelytoimenpiteet? Miten toimii tuomaristo kisassa että heiluuko liian herkästi lippuja tai ei ollenkaan?
Jokamiesluokan talvimestaruudesta käyvvään kovvaa kamppailua tänään
Anonyymi-ap
2
159
Vastaukset
- Anonyymi
Siis naisten &nuorten ja EVK luokka ajettihin, mut sunnuntaipäevän kisa jouduttiin perumaan? Mikä perumisen syy? Veikkaan että oisko syynä ollut liikavesi jään päällä??? Aiotaanko yleinen ja pappaluokka vielä järjestää eli leipoa suomen mestarit yleisestä ja paappaluokasta ?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä741379Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2431269Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521066Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551048- 51775
- 64734
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62717Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39708Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44671- 30627