mikä on

jos kissan ulosteen seassa tulee verta?matoja sillä ei oo mutta ripulia on ollut?eläinl.on tänään klo.12.00 mut onko mahaan voinu tulla jotain tai suoleen kun tällä tulee ripuli lähes joka toinen päivä.
1182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No mitä lekuri sanoi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


...... kirjoitti:

jos kissan ulosteen seassa tulee verta?matoja sillä ei oo mutta ripulia on ollut?eläinl.on tänään klo.12.00 mut onko mahaan voinu tulla jotain tai suoleen kun tällä tulee ripuli lähes joka toinen päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu