Suomen suurin takinkääntäjä

Ja äänestäjien pettäjä on Riikka Purra.
Perästä kuuluu....Ei unohdu.
10486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Siellä on Persut nyt raivona koska riistopolitiikkaa vastustetaan. Ryydmankin on NIIN vetänyt hernettä nenuun.

Äänestä

Rydman on suurin pelle eduskunnassa,pikkutyttöjen saalistaja.
Noutaja tulee kun rikostutkinnassa olevat asiat etenee...
Purra taas suomen suurin kansanpettäjä niin sanottuine persuineen.
Ei voi suuremmin puheitansa ja vaalilupauksiansa pettää kun nyt on tehty!!
Poliittinen ura ohi,ei mene montaa kuukautta,AY-liike nostaa seinälle,purran sekä orpon.

Äänestä
  • Riikka Purra on Suomen tuleva presidentti. Ennustukseni ovat toteutuneet 95 %:n varmuudella. Tosin Riikan sukunimi voi olla siinä vaiheessa muu. Ei noin kaunis, lempeä, herttainen ja silti päättäväinen ja ihana neitonen saa kauan elää sinkkuna, hah hah haaa!!!...

    Äänestä

Täytyy kyllä sanua, että minunkin ääni meni vituksi....en näin pikkupojasta työtä tehneenä voi saatana olla samaa mieltä hallituksen politiikan kanssa. Ei jatkoon koskaan näitä, ei perussuomalaisia eikä kokoomusta.
Enään, ette saatana saa ääntä minulta!

Äänestä
  • Kaikki rakastavat Persuja. Jokainen Suomen kansalainen on Perussuomalainen!!!...

    Äänestä

Eiköhän se Marin ollu joka käänsi takkinsa. Ei päässyt hallitukseen ja ottamaan lisää Suomelle velkaa niin luopui edustajan paikalta ja meni hyvä palkkaiseeen hommaan ja lentelee ympäri maailmaa.

Äänestä
  • Saathan sinäkin vaihtaa työpaikkaa, jos nyt olet työelämässä.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Saathan sinäkin vaihtaa työpaikkaa, jos nyt olet työelämässä.

    Lakkoilijat eivät "vaihda työpaikkaa". Heidät erotetaan...

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Lakkoilijat eivät "vaihda työpaikkaa". Heidät erotetaan...

    Lakkoilijoita ei voida erottaa.

    Äänestä

SM-liigajoukkue Sportin taustayhtiöllä on maksamatonta velkaa Vaasan jäähallia hallinnoivalle kuntayhtymälle yhteensä 556 450,14 euroa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja äänestäjien pettäjä on Riikka Purra.
Perästä kuuluu....Ei unohdu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu