Kyllä ahdistaa

tämä Toyotassa kituminen, selkä on kuin tulessa, päätä särkee ja hädin tuskin pystyn kävelemään enää. Kaikki Toyotan surkean ergonomian syytä.
9207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Pelkkää trollausta, Toyota on maailman paras ja katsastusvarmin.

Äänestä
  • Toyota on lähes ikuinen auto. Sen tekniikka on kestävää, niissä ei koskaan ole vikoja ja ruostumattomuuden ansiosta pitkäikäisiä. Toyotat ovat hiljaisia, ergonomisia sekä mukavia autoja. Niissä on ylivertaisesti parhaat ajo-ominaisuudet. Menestys rallissa alleviivaa tämän. Yaris on ylivoimainen. Tämän vuoksi aikoinaan VW vetäytyi, koska se ei olisi pystynyt tekemään autoa, jolla olisi voinut Toyotalle kampoihin pistämään.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Toyota on lähes ikuinen auto. Sen tekniikka on kestävää, niissä ei koskaan ole vikoja ja ruostumattomuuden ansiosta pitkäikäisiä. Toyotat ovat hiljaisia, ergonomisia sekä mukavia autoja. Niissä on ylivertaisesti parhaat ajo-ominaisuudet. Menestys rallissa alleviivaa tämän. Yaris on ylivoimainen. Tämän vuoksi aikoinaan VW vetäytyi, koska se ei olisi pystynyt tekemään autoa, jolla olisi voinut Toyotalle kampoihin pistämään.

    Ja tuolla yrität saada huomiota?

    Äänestä

Laita ristiselän kohdalle 2 cm vaahtokumi penkkiin. Se auttaa.

Äänestä

Missä sulla toyota on?

Äänestä
  • Täytyypä tulla kattoon, olet kielletyllä alueella!

    Äänestä

Taas osui Toyotan omapojan heikkoon kohtaa ja onhan nuo Toyotan istuimet ja heikko ergonomia yleisesti tiedossa, autotestit näet kertoo.

Äänestä
  • Autotestit ei kerro. Kyllä kuskin koolla on merkitystä. Testaajalla on yleensä omat mieltymykset.

    Äänestä

Trafikin ahistaa.
Toyota suurin autovalmistaja myös helmikuussa.

TOYOTA 997
ŠKODA 616
VOLVO 564
KIA 446
VOLKSWAGEN 355
BMW 327
MERCEDES-BENZ 318
TESLA 238
NISSAN 215
HYUNDAI 195

Tietolähde: Liikenne- ja viestintävirasto Traficom, liikenneasioiden rekisteri.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tämä Toyotassa kituminen, selkä on kuin tulessa, päätä särkee ja hädin tuskin pystyn kävelemään enää. Kaikki Toyotan surkean ergonomian syytä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu