missä olet Jaska

Mihin olet kadonnut....
olin Mökillä ...soitit...
puhelusi katkesi tai... jokin häikkä tuli... (olin nukkumassa )
En ole löytänyt sinua sen jälkeen ....
Yritin soittaa.... ei vastaa... kadotinko sinut kokonaan??
Jos niin kävi... Mukavaa Kesää Sinulle kuitenkin....
Jos vaikka joskus näet tämän :))
1655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sulla on toinen mies. >:( häippäsin, mut minut kidnapattiin. Olen jossain päin Nevadaa. En ole varma, saatan tosin olla vaikka lontoossa tai vantaalla. Én nähnyt paikasta mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaeltaja kirjoitti:

Mihin olet kadonnut....
olin Mökillä ...soitit...
puhelusi katkesi tai... jokin häikkä tuli... (olin nukkumassa )
En ole löytänyt sinua sen jälkeen ....
Yritin soittaa.... ei vastaa... kadotinko sinut kokonaan??
Jos niin kävi... Mukavaa Kesää Sinulle kuitenkin....
Jos vaikka joskus näet tämän :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu