17.2. klo 08:40 - 16.3.2024 klo 09:50 Joogan alkeiskurssi 2 Heinolan uimahallin peilisali

Anonyymi-ap

Nyt on loistava tilaisuus tulla oppimaan joogan alkeita pienryhmässä lempeän rauhalliseen tahtiin. Kurssi sopii parhaiten sinulle, joka hallitset muutamat perus asanat. Tai sinulle, jolla edellisestä harjoituksesta on vierähtänyt tovi. Ja varsinkin sinulle, joka haluat syventää omaa osaamistasi ja tutustua vinyasa-tyyliin!

Kurssilla mukana myös joogaopettaja Eero Länkelin (RYT200, valmentaja), joka johdattelee meidät rauhoittumisen äärelle. Eerolla on yli 10 vuoden kokemus asanoista ja meditaatiosta, joten olemme lempeissä käsissä. Tunnilla tehdään rentoutus, meditaatioharjoitus ja käymme läpi meditoinnin teoriaa.

Jooga on tehokas ja turvallinen tapa aloittaa kunnon kohottaminen, eivätkä pienet liikerajoitteet ole este!

Rohkeasti mukaan 😊

3

146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jooga on tehokas ja turvallinen tapa aloittaa kunnon kohottaminen, eivätkä pienet liikerajoitteet ole este!

    • Anonyymi

      Nyt on loistava tilaisuus tulla oppimaan joogan alkeita pienryhmässä lempeän rauhalliseen tahtiin.

    • Anonyymi

      joogalle siis !

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      92
      4040
    2. Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.

      Tämä asia ihmetyttää suuresti.
      Maailman menoa
      61
      3339
    3. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      160
      3032
    4. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      66
      2980
    5. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      77
      2484
    6. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      5
      2306
    7. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      28
      2004
    8. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      181
      1995
    9. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      64
      1969
    10. Kaivattusi ominaistuoksu?

      Itse vastaan juustonaksu 😅
      Ikävä
      93
      1368
    Aihe